Aktualności

Olivia Cup już po raz trzeci w Hali Olivia!

2018-04-10 20:50:53

Zespoły z Rosji, Litwy, Czech, Polski i oczywiście gospodarze imprezy – hokeiści GKS Stoczniowiec. Przed nami trzecia edycja międzynarodowego Turnieju Olivia Cup. Na taflach lodowych Hali Olivia 14. i 15. kwietnia czekają nas 24. pojedynki młodych hokeistów, rozgrywane równocześnie na dwóch lodowiskach.

Finał w oku obiektywu

2018-04-09 19:01:23

Młodzi Stoczniowcy wygrali finałowy pojedynek z Podhalem Nowy Targ i znaleźli się w hokejowym „edenie”. Przeżyjmy jeszcze raz triumf żaków starszych w turnieju finałowym w Katowicach. Decydujące starcie mistrzów Polski klatka po klatce zarejestrował aparat Ilony Iwko.

Mistrzowskie hobby trenera panczenistów Stoczniowca

2018-04-09 21:37:29

Ryszard Białkowski został wicemistrzem Polski w ultramaratonie kajakowym. Opiekun naszych łyżwiarzy szybkich z toru długiego, startując w męskiej dwójce z Krzysztofem Wojewodą, w czasie niewiele ponad 10. godzin pokonał dystans 115. kilometrów.

Świetny mecz, wielki turniej. Młodzi Stoczniowcy mają złoty medal MP!

2018-04-08 18:06:26

Żacy starsi Stoczniowca mistrzami Polski w hokeju na lodzie. Podopieczni Pawła Zwolińskiego w finale rozgrywanego w Katowicach turnieju pewnie 10:5 zwyciężyli nowotarskie Podhale. "Zasłużyliśmy na ten tytuł" - komentuje trener gdańskiej drużyny.

Gramy o złoto!

2018-04-07 18:14:37

Żacy starci Stoczniowca w półfinale mistrzostw Polski pokonali 8:3 MOSM Tychy i w niedzielę, 8 kwietnia powalczą o zwycięstwo w całym turnieju.  Młodzi gdańszczanie "grają" dla Janka Juchniewicza, który podczas pierwszego meczu z Polonią Bytom złamał obojczyk.

Jeden krok do finału MP!

2018-04-05 22:33:15

Świetne wieści nadchodzą do nas z Katowic, gdzie hokeiści GKS Stoczniowiec rywalizują w turnieju finałowym mistrzostw Polski żaków starszych. W najbliższą sobotę podopieczni Pawła Zwolińskiego zagrają z MOSM Tychy, a stawką jest awans do wielkiego finału imprezy.

Żacy starsi walczą o półfinał MP

2018-04-05 11:55:38

Meczem z Niedźwiadkami Sanok młodzi Stoczniowcy zakończą grupowe zmagania w ramach mistrzostw Polski żaków. Awans do grona czterech najlepszych drużyn w kraju zapewni gdańszczanom zwycięstwo. Dotychczas podopieczni Pawła Zwolińskiego zwyciężyli 7:1 Polonię Bytom oraz 0:4 przegrali z Naprzodem Janów.

Hokejowe ostatki na lodzie czyli turniej szkółek

2018-04-04 15:29:16

Trzydniowy turniej dla dzieci zakończy zajęcia w ramach tegorocznej szkółki hokeja na lodzie. Wyłonione spośród uczestników szkolenia zespoły na tafli dużej Hali Oliwia rywalizację rozpoczną w poniedziałek, 9 kwietnia. Wystartuje 8. zespołów w grupie młodszej i 8. drużyn wśród grupy starszej.

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca bohaterami Gali Sportu Młodzieżowego

2018-03-27 21:18:46

171. zawodników oraz 62. trenerów zostało uhonorowanych podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy GKS Stoczniowiec - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

Aż 15. setów do półfinału

2018-03-26 20:27:22

Siatkarze Stoczniowca meldują się w półfinale fazy play off rozgrywek II ligi. Nie obyło się jednak bez turbulencji. Biało-niebiescy potrzebowali trzech meczów i aż 15. setów, żeby zwyciężyć przedostatni zespół rundy zasadniczej - UKS OPP Powiat Kołobrzeski.

Ważne
TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK.

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

PILNE: APLIKUJ DO GKS STOCZNIOWIEC. RUSZA NABÓR DO KLAS O PROFILU HOKEJOWYM

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2018/2019. Chętni przejdą testy sprawności fizycznej, techniki indywidualnej, a weryfikację kandydatów zakończą gry kontrolne. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 15 miejsc.