Regulamin internetowej sprzedaży biletów

 1. Internetowa dystrybucja biletów i karnetów na ślizgawki w Hali Olivia organizowane przez GKS Stoczniowiec obsługuje Visualnet.pl z siedziba w Zabrzu przy ul. Wyszyńskiego 19, adres e-mail:  poczta@visualnet.pl
  Wszelkie sprawy związane z kupnem biletów i karnetów na wydarzenia organizowane przez Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec rozpatrywane będą w biurze Klubu i organizatora Gdańskiego Klubu Sportowego Stoczniowiec (KRS 0000059293, NIP 5840902718, Regon 007023926), Al. Grunwaldzka 470, 80-309 Gdańsk, (telefon 058 552 46 23, e-mail:  sekretariat@stoczniowiec.org.pl ).
 2. Użytkownik lub klient, dokonując zamówienia internetowego w systemie rezerwacji internetowej, wyraża zgodę na przechowywanie jego danych osobowych, które zostaną wprowadzone do systemu rezerwacji internetowej.
 3. Dane osobowe przekazane przez użytkowników poprzez system rezerwacji internetowej bilety.halaolivia.pl , przetwarzane są przez operatora systemu rezerwacji internetowej Visualnet.pl wyłącznie w celu wysłania zamówienia. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom w jakichkolwiek celach z wyjątkiem Gdańskiego Klubu Stoczniowiec w Gdańsku, który jest organizatorem ślizgawek w Hali Olivia, jeśli zajdzie taka konieczność.
 4. Każdy użytkownik na stronie internetowej www.bilety.halaolivia.pl po zarejestrowaniu ma wgląd do swoich danych oraz może je w każdej chwili zmieniać poprzez edycje konta. Powierzone przez użytkowników dane są przechowywane oraz zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa: Ustawie z dnia 10 maja 2019 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2019 r., poz. 1781), Ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 344). Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1).
 5. Zaznaczając w trakcie składania zamówienia “Akceptuję regulamin”, klient oświadcza, iż zapoznał się z “Regulaminem internetowej sprzedaży biletów na wydarzenia w Hali Olivia organizowane przez Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec” i w pełni akceptuje jego postanowienia.
 6. Cena łączna – całkowita kwota brutto wyrażona w PLN, jaką kupujący jest zobowiązany zapłacić, na którą składają się: cena biletu powiększona o opłatę internetową.
 7. Cena biletu – kwota brutto wyrażona w PLN za zakupiony przez kupującego bilet na ślizgawkę, szkółkę lub inne usługi.
 8. Rodzaje i ceny możliwych do kupienia biletów:
  • Bilet wstępu na ślizgawkę (60 min. ) – 25 zł
  • Wypożyczenie łyżew – 12 zł
  • Ostrzenie łyżew – 20 zł
  • Wypożyczenie kasku – 5 zł
  • Wypożyczenie pingwinka do nauki jazdy dla najmłodszych – 15 zł
  • Dzieci do lat 10 na terenie obiektu mogą przebywać wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.
  • Opiekunowie dziecka, którzy nie zakupią biletu/karnetu nie mają prawa wstępu na taflę lodowiska.
  • GKS Stoczniowiec nie bierze odpowiedzialności za dzieci bez nadzoru rodziców lub opiekunów.
 9. Internetowa sprzedaż biletów na ślizgawki, szkółki i inne usługi w Hali Olivia organizowane przez Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec, rozpoczyna się każdorazowo 7 dni przed wydarzeniem i kończy w dniu wydarzenia, w godzinie jej rozpoczęcia.
 10. Zakup biletów na wydarzenia w Hali Olivia organizowane przez Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec jest wiążący, gdy na wskazany podczas procesu dokonywania transakcji adres e-mail użytkownik/klient otrzyma bilet elektroniczny.
 11. Dostępne są następujące sposoby płatności za złożone zamówienia: e-przelew. Rozliczenia e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem system Przelewy24, obsługa transakcji określonych banków uzależniona jest od umów podpisywanych przez Przelewy24. Płatność realizowana e-przelewem musi być dokonana w ciągu 20 minut od złożenia zamówienia. W przeciwnym razie zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Po potwierdzeniu danego zamówienia poprzez naciśniecie przycisku “Kup Bilety” użytkownik nie ma możliwości zmniejszenia lub zwiększenia liczby zakupionych biletów przez ponowna edycje zamówienia. Chęć zakupu kolejnych biletów wiąże się z koniecznością przeprowadzenia nowej transakcji.
 12. Sposoby odbioru zamówień:
  Bilety zamówione za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży należy we własnym zakresie wydrukować na kartce o formacie A4 lub okazać na telefonie. Zwrot biletów możliwy jest tylko w przypadku odwołania ślizgawki. W takiej sytuacji prosimy o odesłanie biletu najpóźniej do 7 dni po planowanej dacie ślizgawki. Zwroty wpłaconej kwoty zostaną dokonane do 14 dni od dnia zatwierdzenia reklamacji. Reklamacje można przesyłać na adres sekretariat@stoczniowiec.org.pl
 13. Bilety uznawane są za sprzedane w momencie odnotowania wpłaty za zamówienie w naszym systemie.
 14. W przypadku wątpliwości związanych z prawidłowym przebiegiem rezerwacji, należy sprawdzić folder SPAM w poczcie e-mail, który został podany przy zakupie biletu. W razie dalszych problemów prosimy o kontakt mailowy pod adresem sekretariat@stoczniowiec.org.pl
 15. Klub zastrzega sobie prawo do bieżących modyfikacji obowiązującego Regulaminu.
 16. Wszystkie ślizgawki odbywają się w Hali Sportowo-Widowiskowej Olivia w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 470, 80-309 Gdańsk.

Co, gdzie, kiedy? 2-3.12.2023 ślizgawki, szkółki i mecze w Hali Olivia.

MECZE HOKEJ NA LODZIEHALA DUŻA (wejście sektor B od ulicy...

Kup Bilet online na Ślizgawkę

Zakup biletów online. Rozpoczynamy nowy etap w działalności ogólnodostępnych ślizgawek w...

Historyczny start łyżwiarzy Stoczniowca w juniorskim PŚ w short tracku

Natalia Bielicka oraz Adam Muchlado wzięli udział w pierwszej edycji zawodów...

Porażki młodych hokeistów Stoczniowca w starciach z Legią Warszawa

Dwie przegrane ze stołecznymi zepchnęły drużynę żaków starszych GKS Stoczniowiec z...

Bez litości dla Wiedźm z Wrocławia

Wrocławianki nie zaczarowały tafli lodowej w Olivii, bowiem w dwumeczu hokeistki...

Kolejny sportowy weekend w Olivii

Emocje w ramach Tauron Ligi Hokeja Kobiet, a do tego ślizgawki...

Młodzicy Stoczniowca wygrywają Turniej Niepodległości

Młodzi hokeiści GKS Stoczniowiec nie mieli sobie równych na tafli toruńskiego...

11 Listopada w Hali Olivia

Przed nami obchody Święta Niepodległości. Szykujcie łyżwy, bo będzie się działo...

Świetne wyniki Stormowskiej w Pucharze Świata w Montrealu

Czwarte i szóste miejsce Kamili Stormowskiej na dystansach 500 i 1000...

Hokeistki ze zmiennym szczęściem

Zwycięstwo i przegrana po dogrywce - taki jest bilans zawodniczek GKS...

Bardzo dobre występy łyżwiarzy szybkich Stoczniowca w Kanadzie

Diane Sellier zajął czwarte miejsce w finale 500 metrów podczas zawodów...

Hokeistki Stoczniowca ograły poznańskie Kozice

Trwa zwycięska passa GKS Stoczniowiec w Tauron Lidze Hokeja Kobiet. Podopieczne...