Aktualności

TMH Polonia wciąż za mocna na drużynę Stoczniowca

2017-12-11 19:55:31

Spotkanie na szczycie w ramach PLHK. Aktualne wicemistrzynie kraju, hokeistki GKS Stoczniowiec podejmowały złote medalistki Mistrzostw Polski - TMH Polonię. Bytomianki znów okazały się lepsze, dwukrotnie triumfując w tafli Hali Olivia.

Młodzi gdańszczanie powalczą w finale Czerkawski Cup

2017-12-10 12:22:45

Za nami ostatnie kwalifikacje do turnieju Czerkawski Cup 2018. Do grona finalistów dołączyły zespoły ŁKH Łódź, KH Legia Warszawa i ekipa młodych Stoczniowców,  występująca w barwach współpracującego z naszym klubem UKS Olivia Gdańsk.

W sobotę hokejowy festiwal w Olivii

2017-12-05 16:44:48

Startuje Czerkawski Cup. Impreza będzie trzecim i zarazem ostatnim turniejem kwalifikacyjnym do wielkiego finału, który odbędzie się w 2018 roku na Zimowym Narodowym w Warszawie. W najbliższą sobotę przed gdańską publicznością zaprezentują się dwie nasze drużyny.

Oświęcim zdobyty

2017-12-04 16:30:53

Hokeistki Stoczniowca w ramach PLHK pokonały dwukrotnie na wyjeździe Unię Oświęcim i awansowały na drugie miejsce w tabeli. Podopieczne trenera Henryka Zabrockiego mają tylko punkt straty do prowadzących w rozgrywkach zawodniczek Polonii Bytom.

Srebrne krążki Cieślińskiej i Muchlado w Białymstoku

2017-12-03 22:47:04

Bardzo udanie w Ogólnopolskich Zawodach Rankigowych w short tracku "I ty zostaniesz mistrzem" zaprezentowali się młodzi łyżwiarze szybcy GKS Stoczniowiec. Zarówno Julia Cieślińska, jak i Adam Muchlado zajęli drugie lokaty w klasyfikacji łącznej rozegranych na torze krótkim zawodów. Duże brawa i gratulacje!

Kolejne zwycięstwa hokeistek Stoczniowca

2017-11-27 11:48:28

Podopieczne Henryka Zabrockiego pewnie 7:1 i 8:2 w ramach PLHK dwukrotnie ograły Unię Oświęcim. W zespole z Gdańska zadebiutowała wychowanka klubu 12-letnia Julia Łapińska. Zawodom przyglądali się byli hokeiści Stoczniowca – bracia Bogdan i Marian Csorichowie oraz olimpijczyk Włodzimierz Olszewski.

Pierwszoligowcy na remis w Dębicy

2017-11-26 19:52:31

Zwycięstwo i porażka hokeistów Stoczniowca. Podopieczni Krzysztofa Lehmanna najpierw pokonali UKH Dębica 6:5 po rzutach karnych, niestety drugie spotkanie gdańszczanie przegrali 3:7.

Dwucyfrówka z WTH Wrocław

2017-11-26 20:59:23

Zwycięstwo młodych hokeistów Stoczniowca. Nasi zawodnicy w ramach Ligi Żak Młodszy Grupy Północnej rozegrali w Poznaniu pojedynek z drużyną WTH Wrocław. Po szybkim i emocjonującym spotkaniu nasza drużyna wygrała zdecydowanie 14:3.

Oficjalne zakończenie modernizacji Olivii

2017-11-24 11:09:21

W piątek, 24 listopada, nastąpiło oficjalne odebranie prowadzonych od trzech lat prac modernizacyjnych w Hali Olivia. Tak zwany drugi etap działań obejmował przebudowę, modernizację i remont obiektu wraz z infrastrukturą techniczną. Inwestycja sfinansowana została ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Miasta Gdańsk oraz klubu GKS Stoczniowiec.

Igor Rezniczenko już w Gdańsku

2017-11-23 22:31:25

Eksportowy łyżwiarz figurowy GKS Stoczniowiec rozpoczyna przygotowania do grudniowych Mistrzostw Polski. Zawody odbędą się w słowackich Koszycach. Tradycyjnie będą areną zmagań łyżwiarzy rodem z Polski, Czech, Słowacji i Węgier, którzy podczas wspólnego turnieju finałowego powalczą o krajowe laury.

Ważne
TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK.

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

PILNE: APLIKUJ DO GKS STOCZNIOWIEC. RUSZA NABÓR DO KLAS O PROFILU HOKEJOWYM

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2018/2019. Chętni przejdą testy sprawności fizycznej, techniki indywidualnej, a weryfikację kandydatów zakończą gry kontrolne. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 15 miejsc.