Aktualności

Gdańscy hokeiści mistrzami Polski juniorów!

2017-03-27 21:31:42

Gratulacje dla trenera Krzysztofa Lehmanna i jego drużyny! Młodzi hokeiści PKH 2014 Gdańsk wywalczyli złoty medal mistrzostw kraju. W wielkim finale pokonali Naprzód Janów. Sukces cieszy nas tym bardziej, bowiem 17. zawodników „złotej drużyny”  to wychowankowie GKS Stoczniowiec.

Siatkarze Stoczniowca walczą o awans

2017-03-25 21:19:19

Trudne zadanie przed biało-niebieskimi. Siatkarze gdańskiego klubu stoją przed szansą awansu do turnieju półfinałowego. Rywalem są wielkopolskie Wilki Wilczyn, a gra toczy się do dwóch wygranych. Niestety pierwszy mecz Stoczniowcy przegrali u siebie 0:3 (21:25, 23:25, 21:25).

Hokejowe święto w Hali Olivia

2017-03-22 13:53:32

Startuje Olivia Cup, międzynarodowy turniej dla zawodników z rocznika 2007 i młodszych. Na taflach gdańskiego lodowiska swoje umiejętności zaprezentuje około 100 młodych zawodników z Polski, Litwy, Białorusi i Rosji. GKS Stoczniowiec do boju posyła dwa zespoły.

Gdańskie hokeistki wicemistrzyniami Polski

2017-03-19 10:22:55

Hokeistki GKS Stoczniowiec przegrały na wyjeździe z Polonią Bytom 0:9 (0:3, 0:2, 0:4) w drugim meczu finału mistrzostw Polski. Polonia triumfowała w serii do dwóch zwycięstw 2-0 i obroniła mistrzowski tytuł. Tak jak w zeszłym roku, gdańszczankom przypadło srebro.

Medale łyżwiarzy szybkich Stoczniowca

2017-03-19 22:28:51

Panczeniści z Białegostoku oraz Opola zdominowali finał rozgrywanych w Gdańsku Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short tracku. Swoje wywalczyli też zawodnicy GKS Stoczniowiec. Głównie jednak w rywalizacji na dystansach, choć w wieloboju także zanotowali podium.

Wielkie ściganie w Gdańsku

2017-03-16 23:53:18

W sobotę i niedzielę w Gdańsku odbędą się trzecie w tym sezonie zawody w ramach cyklu Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w łyżwiarstwie szybkim na torze krótkim. W zawodach wezmą udział zawodnicy GKS Stoczniowiec. Klub desygnował 18. łyżwiarzy szybkich, którzy wystartują w różnych kategoriach wiekowych.

Porażka w pierwszym meczu o złoto

2017-03-12 16:55:27

Hokeistki GKS Stoczniowca przegrały w Olivii pierwszy mecz finałowy mistrzostw Polski z Polonią Bytom 2:5 (0:1, 1:0, 1:4). 18 marca o godzinie 20.00 obie drużyny zagrają w Bytomiu. Rywalizacja trwa do dwóch zwycięstw.

Hokeistki GKS Stoczniowiec w finale PLHK! Rywalem do złota Polonia Bytom

2017-03-04 22:47:52

Hokeistki Stoczniowca Gdańsk pokonały Kojotki Naprzód Janów 5:2 (2:1, 2:0, 1:1) i po raz trzeci z rzędu awansowały do finału PLHK. Spotkanie na tafli lodowej Hali Olivia, jak na prawdziwy spektakl hokejowy przystało, przyniosło sporo emocji. Nie do zatrzymania była Marta Bigos, która czterokrotnie znalazła sposób na bramkarkę Naprzodu.

Starcie bramkarek reprezentacji Polski w Hali Olivia

2017-03-02 23:05:51

Agata Kosińska kontra Martyna Sass. GKS Stoczniowiec kontra Naprzód Janów. Nasze hokeistki są o krok od awansu do finału Polskiej Ligi Hokeja Kobiet. W najbliższą sobotę o godzinie 18.00 w dużej Hali Olivia rozegrają rewanżowy mecz ze Ślązaczkami.

Sukces Moniki Grządkowskiej w Opolu

2017-02-26 00:14:58

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z krajowego championatu łyżwiarzy szybkich na torze krótkim. Na Dolnym Śląsku bardzo dobrze spisała się panczenistka GKS Stoczniowiec. Monika Grządkowska sięgnęła po brązowy medal Mistrzostw Polski.

Ważne
TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK.

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

PILNE: APLIKUJ DO GKS STOCZNIOWIEC. RUSZA NABÓR DO KLAS O PROFILU HOKEJOWYM

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2018/2019. Chętni przejdą testy sprawności fizycznej, techniki indywidualnej, a weryfikację kandydatów zakończą gry kontrolne. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 15 miejsc.