Ten krążek, złoty krążek…

Sukces imprezy hokejowej w gdańskiej Olivii. W miniony weekend odbyły się emocjonujące zawody sportowe „Złoty Krążek”, podczas której młodzi hokeiści mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na lodzie. Konkurencje były różnorodne, a rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie.

Dzięki staraniom trenerów GKS Stoczniowiec cała rywalizacja przebiegły sprawnie, a uczestnicy mogli w pełni cieszyć się sportową atmosferą i emocjami. Zmagania młodych hokeistów objęły: slalom przodem bez krążka, slalom tyłem bez krążka, slalom przodem z krążkiem, strzał podczas jazdy na bramkę, zjzda szybka dookoła lodowiska.

Podziękowania dla naszych trenerów za doskonałe przygotowanie konkursów oraz dla wszystkich uczestników za sportową rywalizację i zaangażowanie. Było to wydarzenie pełne uśmiechów i hokejowej pasji!

    Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

    Przeczytaj również

    Najnowsze

    Inauguracja sezonu I ligi hokeja na lodzie – GKS Stoczniowiec vs Fudeko GAS 

    Inauguracja sezonu I ligi hokeja na lodzie – GKS Stoczniowiec vs Fudeko GAS  Zapraszamy wszystkich...

    „Ścigaj się z nami” – sportowe emocje w hali Olivia

    „Ścigaj się z nami” – sportowe emocje w hali Olivia 13 września 2025 roku hala...

    13 września „Ścigaj się z nami” zapraszamy godz. 10:00

    Już w sobotę, 13 września 2025 r., zapraszamy dzieci, młodzież oraz ich opiekunów do...

    Ogólnopolski Dzień Hokeja II edycja za nami!

    Hokejowe emocje w Gdańsku Dzień Hokeja II edycja – podsumowanie dnia Za nami wyjątkowy dzień...

    Za nami pierwszy ligowy weekend TLHK!

    Pierwszy weekend ligowych zmagań w hokeju na lodzie już za nami. Nasze Panie z...

    6 września DZIEŃ HOKEJA na Hali Olivia

    Sportowy weekend z hokejem GKS Stoczniowiec w Gdańsku – Ogólnopolski Dzień Hokeja, prezentacja drużyny...

    Hokeiści GKS Stoczniowiec powołani do Kadry U16 na Elite Cup

    Trzech zawodników GKS Stoczniowiec Gdańsk zostało powołanych do kadry Polski U-16 i wzięli udział...

    Pierwszy Amerykanin w barwach GKS Stoczniowiec

    Do drużyny seniorów GKS Stoczniowiec dołącza Cole Brooks, pierwszy w historii klubu zawodnik ze...

    NABÓR DO SEKCJI SIATKÓWKI CHŁOPCÓW

    NABÓR DO SEKCJI SIATKÓWKI CHŁOPCÓW GKS Stoczniowiec Siatkówka Młodzieżowa Szkoła, sport i dobra zabawa? Mamy...

    Soliści nie marnują czasu

    Od 1 sierpnia łyżwiarze figurowi GKS Stoczniowiec rozpoczęli intensywne przygotowania do nowego sezonu w...