GKS Stoczniowiec triumfuje w zaciętych derby Gdańska!

W emocjonującym meczu pełnym zwrotów akcji, siatkarze GKS Stoczniowiec pokonali zespół Trefla II Gdańsk w derby Grodu nad Motławą. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 (27:25, 29:31, 18:25, 25:21, 15:13) co dodatkowo świadczy o zaangażowaniu i zaciętej rywalizacji obydwu drużyn.

Pierwszy set przyniósł wiele emocji i zakończył się zwycięstwem Stoczniowca 27:25. Kolejne odsłony meczu były równie wyrównane. Drugi set, po zaciętej walce, padł łupem Trefla, który triumfował 31:29. Następnie Trefl przejął inicjatywę i wygrał trzeci set 25:18. GKS Stoczniowiec zdołał jednak odwrócić losy spotkania w czwartym secie, wygrywając go 25:21, co doprowadziło do decydującej, piątej partii.

W tie-breaku emocje sięgnęły zenitu, ale to GKS Stoczniowiec ostatecznie zwyciężył 15:13, zdobywając cenne punkty w derbowym pojedynku.

Dziękujemy zawodnikom obydwu drużyn za emocjonującą rywalizację, a Stoczniowcom dodatkowo gratulujemy ducha walki!

Przeczytaj również

Najnowsze

Zobacz jak rodził się kolejny medal hokeistek Stoczniowca

Nie każda seria buduje legendę, ale ta zdecydowanie tak. Hokeistki Stoczniowca od dekady nie...

Hokeistki GKS Stoczniowiec znów z brązowymi medalami MP

Biało - niebieskie pokazały siłę w Hali Olivia i pewnie pokonały drużynę SKKH Atomówki...

Ostatni weekend marca ostatnim weekendem ze ślizgawkami w tym sezonie

To już ten moment… Zapraszamy Was na ostatnie ślizgawki w sezonie w Hali Olivia ...

Hokeistki Stoczniowca bliżej brązowego medalu

To był mecz z gatunku tych, które budują charakter drużyny. Hokeistki GKS Stoczniowiec Gdańsk...

Wybrzmiał ostatni akord sezonu w krajowym short tracku

Felix Pigeon z AZS Politechniki Opolskiej i Kornelia Woźniak z UKS Orlicy Duszniki-Zdrój zostali...

Nina Wieczorek wicemistrzynią Polski w klasie brązowej

To był bardzo udany start. Nina Wieczorek wywalczyła tytuł wicemistrzyni Polski w klasie brązowej,...

Hala Olivia sercem światowego łyżwiarstwa synchronicznego

Olivia po raz kolejny udowodniła swoją wyjątkowość. To właśnie tutaj, w legendarnej gdańskiej hali,...

Złoty młodzik GKS Stoczniowiec w short tracku

Za nami finałowa edycja Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych oraz Mistrzostwa Polski Młodzików w short tracku....

W Gdańsku ruszają Mistrzostwa Polski w short tracku

W najbliższy piątek w Olivii rozpoczną się mistrzostwa Polski w short tracku. Pięć dni...