Gdańscy hokeiści w kratkę

Ze zmiennym szczęściem rywalizują Stoczniowcy w rozgrywkach 1 ligi / MHL oraz w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Juniorzy starsi plasują się w końcówce tabeli z niewielką zdobyczą punktową. Młodsi spisują się trochę lepiej, ale ciężko będzie im się włączyć do walki o awans na OOM.

W październiku podopieczni Krzysztofa Lehmanna przegrali z Cracovią (2:4), Unią Oświęcim (1:6), Podhalem Nowy Targ (3:5), Sokołami Toruń (2:3 po dogrywce), rezerwami GKS Jastrzębie (3:4 po dogrywce) i 4:1 zwyciężyli sanockie Niedźwiadki.

Prowadzeni przez Pawła Zwolińskiego juniorzy młodsi mają za sobą drugi turniej eliminacyjny. Po dwóch porażkach i wygranej we wrześniu w Gdańsku, w październiku w Oświęcimiu spisali się podobnie. Ulegli Podhalu Nowy Targ (2:3) i Unii Oświęcim (1:12) oraz zwyciężyli ŁKH Łódź (12:2). Gdańszczanie mają za sobą 6. spotkań, 7. punktów i 3. miejsce w tabeli. Prowadzą nowotarżanie (15 punktów) przed Unią (13 punktów).

Profis sport bez uzależnień
Profilaktyka uzależnień

Przeczytaj również

Najnowsze

Turniej szkółek Hokej na lodzie 20-21.04.2026 Hala Olivia

Zapraszamy wszystkich młodych zawodników na szkółki hokejowe w Hali Olivia! Wracamy z energią, uśmiechem i...

Zobacz jak rodził się kolejny medal hokeistek Stoczniowca

Nie każda seria buduje legendę, ale ta zdecydowanie tak. Hokeistki Stoczniowca od dekady nie...

Hokeistki GKS Stoczniowiec znów z brązowymi medalami MP

Biało - niebieskie pokazały siłę w Hali Olivia i pewnie pokonały drużynę SKKH Atomówki...

Ostatni weekend marca ostatnim weekendem ze ślizgawkami w tym sezonie

To już ten moment… Zapraszamy Was na ostatnie ślizgawki w sezonie w Hali Olivia ...

Hokeistki Stoczniowca bliżej brązowego medalu

To był mecz z gatunku tych, które budują charakter drużyny. Hokeistki GKS Stoczniowiec Gdańsk...

Wybrzmiał ostatni akord sezonu w krajowym short tracku

Felix Pigeon z AZS Politechniki Opolskiej i Kornelia Woźniak z UKS Orlicy Duszniki-Zdrój zostali...

Nina Wieczorek wicemistrzynią Polski w klasie brązowej

To był bardzo udany start. Nina Wieczorek wywalczyła tytuł wicemistrzyni Polski w klasie brązowej,...

Hala Olivia sercem światowego łyżwiarstwa synchronicznego

Olivia po raz kolejny udowodniła swoją wyjątkowość. To właśnie tutaj, w legendarnej gdańskiej hali,...

Złoty młodzik GKS Stoczniowiec w short tracku

Za nami finałowa edycja Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych oraz Mistrzostwa Polski Młodzików w short tracku....