Siatkówka
Aktualności

Wrócili do gry

2020-05-25 09:47:37

Siatkarze plażowi GKS Stoczniowiec już trenują. Pod koniec ubiegłego tygodnia gdańszczanie odbyli pierwsze treningi po przymusowej przerwie spowodowanej pandemią. "Odmrażanie" sportu w wykonaniu naszych kadetów, młodzików i juniorów odbywa się na obiektach Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej oraz sopockiej plaży.

Siatkarze Stoczniowca kończą sezon na szóstym miejscu

2020-03-07 19:24:16

Biało-niebiescy nie zakwalifikowali się do gry o awans do pierwszej ligi, nie muszą też rozgrywać meczów o utrzymanie. Stoczniowcy szanse na miejsce w pierwszej czwórce rozgrywek, premiowane grą w play-off, stracili już w pierwszej części sezonu zasadniczego.

Marsz w górę tabeli

2020-02-12 19:27:45

Na właściwe tory wrócili siatkarze Stoczniowca. Podopieczni Bartosza Szczypczyka są już na 6. miejscu w tabeli II ligi. Okazja do poprawy pozycji już w sobotę, kiedy to gdańszczanie podejmą drużynę Konspolu Słupca. Nie zawodzą też juniorzy, którzy awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Polski.

Porażka po tiebreaku

2019-12-07 22:05:10

Nie wygrywasz 3:0, przegrywasz 2:3. Siatkarskie porzekadło sprawdziło się w przypadku weekendowych zmagań drużyny GKS Stoczniowiec. Podopieczni Bartosza Szczypczyka pewnie wygrali dwa pierwsze sety potyczki ze Stalą w Grudziądzu. Kolejne trzy partie rywalizacji należały jednak do gospodarzy.

Wyjazdowa porażka siatkarzy

2019-12-01 11:19:40

Przerwana passa Stoczniowców. Po dwóch zwycięstwach z rzędu Biało-niebiescy przegrali 2:3 z Konspolem Słupca. W najbliższą sobotę podopieczni Bartosza Szczypczyka zagrają w Grudziądzu ze Stalą.

Zaskakujące zwycięstwo siatkarzy

2019-11-18 14:31:36

GKS Stoczniowiec pewnie pokonał w Wilczynie tamtejsze Wilki. Mecz rozstrzygnięty został w trzech setach. O zwycięstwie decydowały detale. W tych kluczowych momentach gdańszczanie zachowali więcej zimnej krwi.

Drugie zwycięstwo siatkarzy Stoczniowca w sezonie

2019-11-10 13:52:39

Podopieczni Bartosza Szczypczyka po zaciętym boju pokonali Noteć Czarnków. Po sześciu kolejkach Biało-niebiescy mają 5 punktów i w tabeli zajmują trzecią lokatę od końca. Za tydzień Stoczniowców czeka ciężka przeprawa, bowiem gdańszczanie zagrają na wyjeździe z Wilkami Wilczyn, jedną z czołowych drużyn II ligi.

Jest przełom

2019-10-30 11:16:36

Po czterech porażkach z rzędu jest wreszcie zwycięstwo. Występujący na parkietach II ligi siatkarze Stoczniowca łatwo ograli Szkołę Mistrzostwa Sportowego z Polic. Za niewiele ponad tydzień szansa na kolejne punkty, podopieczni Bartosza Szczypczyka podejmą przedostatnią w rozgrywkach Noteć Czarnków.

Każdy ma gorszy okres

2019-10-16 09:08:53

W cieniu sukcesów reprezentacji Polski podczas zawodów Pucharu Świata w Japonii swoje rozgrywki zainaugurowała II liga siatkarzy. Startujący w rywalizacji zawodnicy Stoczniowca przynajmniej na razie muszą szukać formy z ubiegłego sezonu. Gdańszczanie przegrali trzy pierwsze mecze.

Sukcesy młodych siatkarzy w Bułgarii

2019-09-03 19:10:18

Znakomite informacje dotarły do nas z turnieju "Black Sea", który odbył się w bułgarskim kurorcie Primorsko nad Morzem Czarnym. Drużyna juniorów GKS Stoczniowiec stanęła na najwyższym stopniu podium, natomiast kadeci gdańskiego klubu uplasowali się na drugim miejscu w imprezie.

Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.