2020-01-26 14:22:56

Zakończył się Europejski Tydzień Walki z Rakiem Szyjki Macicy. Odbywały się akcje i kampanie edukacyjne, których celem jest propagowanie wśród kobiet regularnych badań cytologicznych, jako najlepszej metody profilaktyki tego typu nowotworów. Kolorem akcji jest róż, który w styczniu zalewa wiele znanych budynków użyteczności publicznej w Polsce.

W trzeciej dziesiątce Europy

2020-01-24 13:24:50

Para taneczna GKS Stoczniowiec Justyna Plutowska / Jeremie Flemin uplasowała się na odległym miejscu podczas rozegranych w Grazu mistrzostwach Europy w łyżwiarstwie figurowym. Gdańszczanie zajęli 22. lokatę, taką samą, jak podczas ubiegłorocznego czempionatu w Mińsku.

Za nami czwarta edycja Hevelius Cup w łyżwiarstwie synchronicznym

2020-01-20 13:28:10

SKF Iceskater Gdańsk zdobył dwa złote medale w międzynarodowych zawodach w łyżwiarstwie synchronicznym Hevelius Cup. Hala Olivia gościła rekordową liczbę 52 drużyn synchronicznych z 10 krajów świata, w tym 12 zespołów z Finlandii, która jest jednym z liderów wyznaczających światowy poziom w tej niezwykle widowiskowej dyscyplinie.

Wicemistrzynie Polski w półfinale PLHK

2020-01-14 17:03:12

Hokeistki GKS Stoczniowiec wygrały kluczowe starcia dla układu tabeli grupy A Polskiej Ligi Hokeja Kobiet. Podopieczne Henryka Zabrockiego dwukrotnie pokonały zespół PTH Kozice Poznań i co najmniej zapewniły sobie udział w półfinale mistrzostw kraju.

Atut własnej tafli wykorzystany

2020-01-12 16:58:44

Dwie pewne wygrane naszych hokeistów w rozgrywkach MHL. Biało-niebiescy w sobotę pokonali 11:2 Naprzód Janów, w niedzielę 4:1 ograli Unię Oświęcim. Swoje zrobili też młodzicy, którzy po emocjonującej końcówce wygrali 4:3 z Legią Warszawa.

Artur Nogal czwartym zawodnikiem Europy!

2020-01-11 15:37:26

Bardzo dobry start naszego panczenisty podczas Mistrzostw Starego Kontynentu w łyżwiarstwie szybkim w niderlandzkim Heerenveen. Artur Nogal zajął czwarte miejsce w biegu na 500 metrów. Zawodnik Stoczniowca dosłownie o błysk łyżwy przegrał z Rosjaninem brązowy medal ME.

Udany start Bachanka

2020-01-10 14:31:57

Marcin Bachanek zajął 12. miejsce na dystansie 1500 metrów w Mistrzostwach Europy w łyżwiarstwie szybkim. Na torze Thialf w niderlandzkim Heerenveen panczenista GKS Stoczniowiec czasem 1:47.59 poprawił swój rekord życiowy.

Ruszają mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie szybkim

2020-01-08 13:34:28

Ponad stu dwudziestu zawodników i zawodniczek z siedemnastu państw weźmie udział w rozpoczynających się w piątek w Heerenveen mistrzostwach Europy w łyżwiarstwie szybkim. Wśród nich będzie trzynaścioro reprezentantów Polski, w tym aż czterech panczenistów Stoczniowca.

Szczęśliwa trzynastka

2020-01-06 16:50:38

Adam Muchlado zwycięzcą klasyfikacji ogólnej. W Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w short tracku, które odbyły się w Opolu, trzynastu młodych Stoczniowców wywalczyło aż 9 medali. Do Gdańska przyjadą też trzy puchary za dobre noty w klasyfikacji generalnej.

Miłe złego początki

2020-01-05 14:53:19

Zaczęło się od gola i prowadzenia Stoczniowców, a niestety skończyło porażką. Podopieczni trenera Krzysztofa Lehmanna ulegli 1:7 w Sanoku miejscowym Niedźwiadkom. Honorowe trafienie zapisał na swoim koncie Szymon Łabinowicz.

Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.