Siatkówka
Aktualności

Derby Pomorza dla Stoczniowców

2020-11-22 12:33:50

Biało-niebiescy znów z kompletem punktów w II lidze siatkarskiej. Podopieczni Bartosza Szczypczyka nie pozostawili złudzeń Treflowi Lębork i w prestiżowej potyczce do zera ograli rywala na jego parkiecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Derby Pomorza lepiej rozpoczęli Stoczniowcy, wychodząc szybko na trzypunktowe prowadzenie (4:1). Chwilę później przycisnęli gospodarze i zrobiło się 9:7 dla Trefla. Po kilku minutach na tablicy wyników widniał remis, który utrzymywał się przez większość seta. W końcówce minimalnie lepsi okazali się gdańszczanie.

Na początku drugiej partii Stoczniowiec znów zyskał kilka oczek przewagi, ale szybko rywale doprowadzili do wyrównania (5:5). W kolejnych akcjach obie ekipy długo toczyły walkę punkt za punkt, w końcu po udanych kontratakach na dwupunktowe prowadzenie wyszli gdańszczanie (16:14). Do końca tej partii Treflowi nie udało się zniwelować strat i Biało-niebiescy zapisali na swoim koncie również zwycięstwo w drugim secie.

W trzeciej odsłonie zespół z Gdańska ponownie wypracował sobie przewagę, którą powiększał w miarę upływu seta m.in. po autowych atakach gospodarzy.

- Nie były nas w stanie wybić z uderzenia ani brane przez Trefla przerwy na żądanie, ani przeprowadzone zmiany. Wygraliśmy pojedynek bez straty seta i wreszcie przełamaliśmy Trefla na ich parkiecie – podsumował trener Stoczniowca Bartosz Szczypczyk.

Trefl Lębork - GKS Stoczniowiec Gdańsk 0:3 (23:25, 22:25, 11:25)

 

2021-04-09 15:55:09 Nie żyje Jarosław Waszak
2021-03-30 12:08:57 Kadrowiczki U-18 wystąp!
2021-03-27 15:16:18 Sport w Olivii tylko dla zawodowców i członków kadr narodowych
2021-03-27 15:45:18 Finał Polonia Bytom - Stoczniowiec Gdańsk odwołany
2021-03-22 15:26:11 Hokeistki Stoczniowca krok dalej od złotego medalu
2021-03-21 15:13:08 Pod dyktando Kamili Stormowskiej
2021-03-18 13:29:51 Z bytomskimi Ladies o złoto MP
2021-03-17 13:28:59 Short trackowe ściganie w Olivii
Ważne
OGRANICZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH W HALI OLIVIA

Zakaz uprawiania sportu amatorskiego oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży to nowe obostrzenia związane z twardym lockdownem w Polsce. Zasady weszły w życie 27 marca i obowiązywać będą przynajmniej do 9 kwietnia. Obiekty sportowe, w tym m.in. Hala Olivia, dostępne będą wyłącznie dla reprezentantów kraju oraz sportowców profesjonalnych. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana i na razie nie wiadomo kiedy będzie można wrócić na lód. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po