Olivia Cup 2017
Aktualności

Młodzi gdańszczanie triumfują w Olivia Cup 2017

2017-04-02 23:35:32

Zespół UKS Olivia I Gdańsk zwycięzcą tegorocznej edycji Olivia Cup. Młodzi hokeiści w finale pokonali zespół Dynama Mińsk 3:2. Trochę gorzej spisała się druga drużyna UKS Olivia, która zajęła w imprezie 9. miejsce.

Nie lada gratka dla uczestników Olivia Cup 2017

2017-03-31 15:15:01

Mamy upominki od ambasadora turnieju Arona Chmielewskiego. Nagrodę dostanie ten zawodnik, który okaże się najlepszym hokeistą turnieju.

Aron Chmielewski ambasadorem Olivia Cup

2017-03-26 14:28:08

Jeden z czołowych polskich hokeistów, wychowanek Stoczniowca Gdańsk, został ambasadorem naszego turnieju. Reprezentant kraju przekazał meczowy kij oznaczony nazwiskiem i numerem 8 oraz hokejowy krążek ze swoim wizerunkiem. Jak zaznaczył, chciałby, żeby upominki trafiły do najbardziej wyróżniającego się zawodnika imprezy.

Olivia Cup 2017 z patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego

2017-03-25 14:17:43

Mieczysław Struk objął honorowym patronatem tegoroczną edycję turnieju hokeja na lodzie Olivia Cup. - Takie projekty jak ten pozwalają zaszczepić sportowy gen u młodych ludzi - powiedział Marszałek Województwa Pomorskiego.

Radia Gdańsk i trojmiasto.pl partnerami naszego turnieju

2017-03-24 15:22:52

Regionalna rozgłośnia Polskiego Radia w Gdańsku oraz popularny portal internetowy trojmiasto.pl partnerami strategicznymi hokejowego Olivia Cup 2017. Zachęcamy zatem do śledzenia serwisów informacyjnych w tych mediach.

Hokejowy festiwal w Hali Olivia

2017-03-22 14:10:53

Startuje Olivia Cup, międzynarodowy turniej dla zawodników z rocznika 2007 i młodszych. Na taflach gdańskiego lodowiska swoje umiejętności zaprezentuje około 100 młodych zawodników z Polski, Litwy, Białorusi i Rosji. GKS Stoczniowiec do boju posyła dwa zespoły.