Łyżwiarstwo szybkie
Aktualności

Srebrne krążki Cieślińskiej i Muchlado w Białymstoku

2017-12-03 22:47:04

Bardzo udanie w Ogólnopolskich Zawodach Rankigowych w short tracku "I ty zostaniesz mistrzem" zaprezentowali się młodzi łyżwiarze szybcy GKS Stoczniowiec. Zarówno Julia Cieślińska, jak i Adam Muchlado zajęli drugie lokaty w klasyfikacji łącznej rozegranych na torze krótkim zawodów.

Na srebrny medal startującej w kategorii junior C Julii Cieślińskiej złożyły się: 4. miejsce na 1500 metrów, 2. pozycja na 1000 metrów i  1. lokata na 500 metrów. Z kolei Adam Muchlado (kategoria juniorzy D) po przejechaniu dystansu 1000 metrów stanął na najwyższym podium, w biegu na 500 metrów był trzeci, a 777 metrów ukończył na 7. pozycji.

Duże brawa i gratulacje dla naszych zawodników i trenerów. Przypomnijmy, opiekunem łyżwiarzy z toru krótkiego jest Agnieszka Bagińska, a na co dzień w prowadzeniu zajęć pomaga jej reprezentant kraju, rekordzista Polski w biegu drużynowym, Michał Kłosiński.

Cieślinską i Muchlado (uczniowie współpracujących z GKS Stoczniowiec - Sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 oraz Gimnazjum nr 24)  w klasyfikacji łącznej wyprzedzili tylko gospodarze zawodów - Hanna Sokołowska i Bartosz Krawczykowicz z Juvenii Białystok.

2018-04-25 00:39:57 Amelia Rams triumfuje w Opolu
2018-04-24 20:35:15 Bohater Odrobny
2018-04-23 09:51:51 Topienie lodów w Olivii
2018-04-23 10:38:25 Porażka na inaugurację hokejowych MŚ
2018-04-22 19:16:18 Siatkarze bliżej wygranej w drugiej fazie play off
2018-04-17 01:08:24 Zwoliński: Złoty medal dedukuje wszystkim, którzy we mnie wierzyli
2018-04-16 21:43:51 Młodzi Stoczniowcy na trzecim miejscu w hokejowym Olivia Cup
2018-04-16 14:04:35 Cztery hokeistki Stoczniowca na mistrzostwach świata
Ważne
TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK.

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

PILNE: APLIKUJ DO GKS STOCZNIOWIEC. RUSZA NABÓR DO KLAS O PROFILU HOKEJOWYM

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2018/2019. Chętni przejdą testy sprawności fizycznej, techniki indywidualnej, a weryfikację kandydatów zakończą gry kontrolne. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 15 miejsc.