Łyżwiarstwo szybkie
Aktualności

Gdańskie akcenty podczas zmagań panczenistów w Sanoku

2017-09-17 21:04:19

Udanie podczas Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w Sanoku zaprezentowali się nasi młodzi łyżwiarze szybcy z toru krótkiego. Julia Cieślińska oraz Adam Muchlado z południa Polski wracają z medalami.

Startująca w kategorii junior C Julia Cieślińska dwa razy stanęła na drugim stopniu podium. Srebrne medale zapewniła sobie w biegach na 500 i 1000 metrów. W kategorii junior D rywalizował Adam Muchlado. Panczenista GKS Stoczniowiec dwukrotnie zajął 3. miejsce - najpierw na dystansie 1000 metrów a następnie w rywalizacji na 777 metrów.

[TUTAJ] zobaczysz komplet wyników z Sanoka.

2018-08-15 20:59:27 Mazurski klimat służy pracy
2018-08-08 10:46:20 Olivia gotowa na przyjęcie Dynama
2018-08-07 09:29:49 Znamy rozkład jazdy hokeistek Stoczniowca
2018-08-06 20:06:42 Zapach zimy latem
2018-08-04 01:47:40 Hokeiści Stoczniowca z powołaniami do juniorskich reprezentacji Polski
2018-08-03 00:34:38 Polski „Superman” rozpoczął drogę do kolejnych igrzysk
2018-08-02 21:26:16 Curlerzy 50plus wystąp!
2018-07-31 23:27:04 Pora ostrzyć łyżwy, wkrótce w Olivii mrożenie lodu
Ważne
TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK.

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

PILNE: APLIKUJ DO GKS STOCZNIOWIEC. RUSZA NABÓR DO KLAS O PROFILU HOKEJOWYM

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2018/2019. Chętni przejdą testy sprawności fizycznej, techniki indywidualnej, a weryfikację kandydatów zakończą gry kontrolne. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 15 miejsc.