Łyżwiarstwo figurowe
Aktualności

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Gdańsku

2016-02-01 09:28:26

​Nasze solistki i soliści zdobyli aż 4 puchary w czterech konkurencjach w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików ! W dniach 29-30.01.2016 na lodowisku w hali Olivia w Gdańsku zostały przeprowadzone Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w łyżwiarstwie figurowym. W tych zawodach klub GKS Stoczniowiec reprezentowało łącznie 21 solistek i solistów występujących w klasach srebrnej, złotej.

Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie synchronicznym: gwiazdy zatańczą w Hali Olivia

2016-01-28 00:50:45

Najbliższy weekend lodowiska kompleksu Olivia zdominują młode tancerki. Wszystko w ramach Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie synchronicznym. Nie zabraknie przedstawicielek GKS Stoczniowiec - Olivia Dance, prowadzonych przez eksreprezentantkę Polski, olimpijkę, Teresę Weynę.

Łyżwiarze figurowi Stoczniowca nie zwalniają tempa!

2016-01-27 23:31:30

Po tym jak Ihor Reznichenko i Patrick Myzyk wywalczyli tytuły mistrza i wicemistrza kraju w łyżwiarstwie figurowym, szybko sięgnęli po kolejne laury. Tym razem okazali się najlepsi podczas zawodów 4. National Championships, które odbyły się w czeskim Tryńcu.

Mentor Nestle Nesquik Toruń Cup 2016 - zawody międzynarodowe w łyżwiarstwie figurowym

2016-01-12 11:17:11

W dniach 6-10.01.2016 w Toruniu odbywały się zawody, w których udział wzięło zawodnicy z niemal całego świata natomiast ostatni dzień zawodów zarezerwowany był dla najmłodszych, gdzie w rywalizacji wzięły udział zawodniczki reprezentujące Białoruś, Łotwę czy Ukrainę.

Solistki w bardzo dobrej formie podczas II eliminacji do OOM w Oświęcimiu

2015-12-16 17:30:27

​W dniach 11-13.12.2015 w Oświęcimiu odbyły się II eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Szkołę ZKPiG nr 17 jak i klub GKS Stoczniowiec reprezentowało 7 solistek. Doskonałe 3 miejsce w kat. Junior Młodszy A zajęła Anna Łukasiak (87,23 pkt.), miejsce 7 - Martyna Czarnobaj ( 80,83 pkt.), miejsce 8 - Elizavieta Labuniets (78,99 pkt.) na 16 starujące zawodniczki.

Solistki wróciły z 3 medalami z ogólnopolskich zawodów Mikołajkowych

2015-12-10 22:34:53

W dniach 3-6.12.2015 w Łodzi odbywały się zawody Mikołajkowe w łyżwiarstwie figurowym. Najlepsze I miejsce zajęła Anna Łukasiak ( 84,39 pkt. ) w klasie Junior. W klasie Novice II - miejsce III zajęła Elizaveta Labunets ( 63,11 pkt. ). II miejsce w klasie złotej zajęła Nadia Śleszyńska ( 33,31 pkt. ).

II miejsce Anny Łukasiak w Pucharze Prezydenta Katowic 2015

2015-11-23 20:14:28

W dniach 21-22.11.2015 w katowickim „Spodku” odbywały się zawody łyżwiarskie. Szkołę ZKPiG nr 17 jak i klub GKS Stoczniowiec reprezentowało 7 solistek w klasie novice I i junior. Doskonałe II miejsce uzyskała Anna Łukasiak zdobywając 89,51 pkt.- jednocześnie pokonując swój rekord życiowy.

Juniorzy i juniorki wrócili z I eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

2015-10-26 16:52:55

W dniach 23-25 października 2015 w Katowicach odbyły się I eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategoriach Seniorów i Juniorów A i B. Naszą szkołę reprezentowało 7 solistek. Gratulacje należą się Amelii Rams, która zajęła 15 lokatę (63,25 pkt.- kat. Jun.Mł. B) jak i Nadii Śleszyńskiej - 33 (54,19 pkt.) wśród 57 zawodniczek z całej Polski.

Udany występ łyżwiarzy figurowych w ogólnopolskich zawodach w Łodzi

2015-10-18 14:21:02

W dniach 15-17.10.2015 w Łodzi odbyły się ogólnopolskie zawody w kategoriach solistek, solistów i tańców na lodzie. Ten pierwszy w tym sezonie start dla uczniów ZKPiG nr 17 jak i reprezentantów klubu GKS Stoczniowiec Gdańsk należy uznać za udany.

ME W ŁYŻWIARSTWIE FIGUROWYM: MYZYK NA 20 POZYCJI

2015-01-31 10:45:43

Patrick Myzyk z GKS Stoczniowiec zajął‚ w Sztokholmie 20. miejsce w rywalizacji solistów podczas mistrzostw Europy łyżwiarzy figurowych. Zł‚oto po raz trzeci z rzę™du wywalczył‚ Hiszpan Javier Fernandez.

2018-06-16 21:56:16 Ola Goss i Piotr Puszkarski wzięli ślub
2018-06-12 06:57:55 Na podbój Europy
2018-06-11 10:35:51 Marek Kostecki w zarządzie PZŁS
2018-06-06 22:13:04 Hit transferowy w GKS Stoczniowiec!
2018-06-05 09:36:33 Rusza historyczne zgrupowanie łyżwiarzy szybkich
2018-05-31 08:48:58 Krajowi łyżwiarze figurowi podsumowali sezon
2018-05-21 11:59:18 Stoczniowiec on tour
2018-05-17 22:01:34 Karolina Grabowska trzecią łyżwiarką figurową świata
Ważne
TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK.

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

PILNE: APLIKUJ DO GKS STOCZNIOWIEC. RUSZA NABÓR DO KLAS O PROFILU HOKEJOWYM

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2018/2019. Chętni przejdą testy sprawności fizycznej, techniki indywidualnej, a weryfikację kandydatów zakończą gry kontrolne. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 15 miejsc.