Hokej na lodzie
Aktualności

M jak miłość w hokejowym wydaniu

2017-04-05 01:57:57

Szykuje się jedno z największych wydarzeń w historii Hali Olivia. W sobotę, 8 kwietnia na tafli lodowej w związek małżeński wstąpi Joanna Detmer. Wybrankiem znanej zawodniczki, w przeszłości mistrzyni kraju w barwach Stoczniowca, a aktualnie trenerki hokeja na lodzie jest Mariusz Falaciński. To będzie pierwszy ślub na lodzie w ciągu 45. lat funkcjonowania Olivii.

Wiele młodych par szuka alternatywy dla wypowiedzenia sakramentalnego tak. Wiele osób chce w ten sposób podkreślić wyjątkowość dnia i nadać ceremonii indywidualnego charakteru. Z jednej strony ślub na lodowisku może być nietypowym pomysłem. Jednak nie w przypadku Joasi. Tu nie mogło być inaczej. Bardziej zdziwiłoby, gdyby w tym szczególnym dniu była hokeistka Stoczniowca nie pojawiła się na lodzie.

Ślub tuż tuż, ale Asia i Mariusz zdążyli podzielić się swoimi wrażeniami ze stoczniowiec.org.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

stoczniowiec.org.pl: Asia, czy w ogóle braliście z Mariuszem pod uwagę jakąś inną lokalizację?

Joanna Detmer: od zawsze marzyłam, aby wziąć ślub na lodowisku w Hali Olivia. Jest to miejsce, z którym związana jestem od wielu lat. Tutaj nawiązałam wiele przyjaźni i wspaniałych znajomości. Jako zawodniczka przeżyłam wiele smutnych oraz radosnych momentów, które, stały się najwspanialszymi chwilami w moim życiu. Teraz jako trener kontynuuje moją przygodę z hokejem i dzięki temu pracuję się genialnymi dzieciakami. Dlatego uważam, że to odpowiednie miejsce aby przeżyć kolejny ważny etap w moim życiu - z cudownymi ludźmi, którzy mnie otaczają. Mariusz potrafi jeździć na łyżwach, nie muszę być jego instruktorem. Myślę, że świetnie da sobie radę (śmiech).

stoczniowiec.org.pl: do białej sukni ślubnej najbardziej pasowałaby białe figurówki, chyba tutaj odstępstwa jednak nie będzie?

Joanna Detmer: a kto powiedział, że ja będę miała białą suknie ślubną? (śmiech). Od wielu osób słyszałam pytania oraz  propozycje zmiany łyżew na figurowe, ale hokejówki to cała ja - nie widzę innej opcji, żeby w nich nie wystąpić. Jedyne co postanowiłam, że wymienię stare sznurówki na nowe, w białym kolorze.

stoczniowiec.org.pl: Mariusz, Asia jest wirtuozem w jeździe na łyżwach, dotrzymasz jej kroku, noga nie zadrży, takim wydarzeniom jak ślub zawsze towarzyszą emocje?

Mariusz Falaciński: Nie mogę porównywać swojej jazdy na łyżwach do umiejętności Asi i nie mogę zapewnić, że noga mi nie zadrży. Myślę że razem sprostamy temu zadaniu (śmiech).

stoczniowiec.org.pl: wiecie, że przechodzicie do historii? To pierwszy ślub na lodzie w Hali Olivia, która w grudniu obchodzić będzie swoje 45-te urodziny?

Joanna Detmer: naprawdę? bardzo nam miło, z tego powodu. Hala Olivia jest jak mój drugi dom i zawsze będę wracała wspomnieniami do pięknych chwil, jakie tu przeżyłam. Cieszę się, że Mariusz dzieli ze mną moja pasję i realizuje ze mną moje szalone marzenia. Inaczej nie zostałby moim mężem (śmiech).

stoczniowiec.org.pl: dziękujemy z rozmowę, życzenia młodej parze składać będziemy 8 kwietnia, punktualnie o 16:30.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020-05-25 09:47:37 Wrócili do gry
2020-05-18 09:49:28 Stanisław Skrobot z wizytą w Gdańsku
2020-05-13 10:09:14 Aron Chmielewski wrócił do szkoły
2020-04-27 11:02:39 Przerwa w zajęciach potrwa do 24 maja - komunikat zarządu Klubu
2020-04-10 12:46:54 Najlepsze Życzenia Wielkanocne
2020-03-13 13:19:27 Gratulacje za świetny występ na AMŚ
2020-03-11 20:44:05 Marcin Bachanek akademickim mistrzem świata w łyżwiarstwie szybkim
2020-03-10 11:54:00 Młodzi hokeiści do raportu
Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po