Hokej na lodzie
Aktualności

Hokeistki Stoczniowca bliżej finału MP

2021-03-06 12:56:51

Hokeistki GKS Stoczniowiec pokonały na wyjeździe SKKH Atomówki GKS Tychy 5:2 (3:1, 0:1, 2:0) w pierwszym meczu półfinałowym PLHK. Za tydzień,13 marca rewanż w Hali Olivia. Zwycięstwo zapewni podopiecznym Henryka Zabrockiego awans do finału.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Rozpoczęliśmy dobrze ten półfinał, wygraliśmy 5:2. Choć rywalki miały swoje szanse i kilkukrotnie zagroziły naszej bramce, to byliśmy drużyną lepszą w przekroju całego meczu, mieliśmy więcej sytuacji, lepiej radziliśmy sobie w grze z krążkiem. Graliśmy tak jak mamy się prezentować na lodzie - z determinacją, solidnie z tyłu, taktycznie zwarci i zdyscyplinowani, a z przodu z polotem i jakością. Zagraliśmy mądrze i skutecznie. Jestem zadowolony, z przyjemnością można było patrzeć na naszą grę. Na zwycięstwo zapracowała cała drużyna a MVP (najlepsza zawodniczka meczu – red.) została Agata Kosińska - komentował zmagania hokeistek ich trener, Henryk Zabrocki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Drugie spotkanie odbędzie się 13 marca w Hali Olivia o godz. 17.00. Ewentualny mecz numer trzy rozegrany zostanie dzień później, także w Gdańsku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKKH Atomówki GKS Tychy - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2:5 (1:3, 1:0, 0:2)

1:0     Łaskawska Sylwia
1:1     Onyshchenko Tetiana asysta Łapińska Julia, Tokarska Renata
1:2     Onyshchenko Tetiana asysta Tokarska Renata
1:3     Tokarska Renata asysta Onyshchenko Tetiana
2:3     Górska Aleksandra
2:4     Łąpieś Magdalena asysta Onyshchenko Tetiana
2:5     Siejka Alicja asysta Korkuz Dominika

GKS Stoczniowiec: Kosińska Agata, Kwiatkowska Natalia, Korkuz Dominika, Kamińska Natalia, Brzezińska Maja, Kasprzycka Katarzyna, Siejka Alicja, Tokarska Renata, Banaś Maja, Łapińska Julia, Onyshchenko Tetiana, Łąpieś Magdalena, Grzelak Julia, Jaskulska Olga.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2021-04-09 15:55:09 Nie żyje Jarosław Waszak
2021-03-30 12:08:57 Kadrowiczki U-18 wystąp!
2021-03-27 15:16:18 Sport w Olivii tylko dla zawodowców i członków kadr narodowych
2021-03-27 15:45:18 Finał Polonia Bytom - Stoczniowiec Gdańsk odwołany
2021-03-22 15:26:11 Hokeistki Stoczniowca krok dalej od złotego medalu
2021-03-21 15:13:08 Pod dyktando Kamili Stormowskiej
2021-03-18 13:29:51 Z bytomskimi Ladies o złoto MP
2021-03-17 13:28:59 Short trackowe ściganie w Olivii
Ważne
OGRANICZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH W HALI OLIVIA

Zakaz uprawiania sportu amatorskiego oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży to nowe obostrzenia związane z twardym lockdownem w Polsce. Zasady weszły w życie 27 marca i obowiązywać będą przynajmniej do 9 kwietnia. Obiekty sportowe, w tym m.in. Hala Olivia, dostępne będą wyłącznie dla reprezentantów kraju oraz sportowców profesjonalnych. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana i na razie nie wiadomo kiedy będzie można wrócić na lód. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po