Hokej na lodzie
Aktualności

Hokeistki Stoczniowca wciąż niepokonane

2021-01-11 13:36:00

To był udany sportowo weekend dla podopiecznych trenera Henryka Zabrockiego. Biało-niebieskie zanotowały kolejne zwycięstwa. Tym razem na wyjeździe pokonały dwukrotnie Atomówki GKS Tychy 11:1 oraz 6:0. W gdańskiej drużynie zadebiutowała młodziutka, urodzona w 2008 roku, Ania Sencerz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W rywalizacji z aktualnymi wicemistrzyniami Polski tyszanki dwukrotnie musiały uznawały wyższość GKS Stoczniowiec. Sobotni mecz był właściwie bez historii, przegrany wysoko po bardzo słabej grze rywalek z Górnego Śląska. Niedzielne spotkanie było bardziej wyrównane zwłaszcza w pierwszej tercji. Później nasze hokeistki włączyły drugi bieg, rozstrzygając zawody na swoją korzyść. Ściskamy kciuki za Natalię Kamińską, która w drugim meczu nabawiła się urazu kolana (na zdjęciu poniżej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKKH Atomówki GKS Tychy (K) -  GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 1:11 (0:4, 0:5, 1:2)

Bramki dla Stoczniowca: Tatiana Onyszczenko 3, Maja Brzezińska i Julia Łapińska po 2 oraz Natalia Kamińska, Maja Banaś, Dominika Korkuz i Alicja Siejka po jednym trafieniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKKH Atomówki GKS Tychy (K) - GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 0:6 (0:0, 0:2, 0:4)

Gole dla Biało-niebieskich Dominika Korkuz oraz Tatiana Onyszczenko po 2, po jednej bramce zanotowały Renata Tokarska i Alicja Siejka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Atomówki GKS Tychy
 

2021-04-09 15:55:09 Nie żyje Jarosław Waszak
2021-03-30 12:08:57 Kadrowiczki U-18 wystąp!
2021-03-27 15:16:18 Sport w Olivii tylko dla zawodowców i członków kadr narodowych
2021-03-27 15:45:18 Finał Polonia Bytom - Stoczniowiec Gdańsk odwołany
2021-03-22 15:26:11 Hokeistki Stoczniowca krok dalej od złotego medalu
2021-03-21 15:13:08 Pod dyktando Kamili Stormowskiej
2021-03-18 13:29:51 Z bytomskimi Ladies o złoto MP
2021-03-17 13:28:59 Short trackowe ściganie w Olivii
Ważne
OGRANICZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH W HALI OLIVIA

Zakaz uprawiania sportu amatorskiego oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży to nowe obostrzenia związane z twardym lockdownem w Polsce. Zasady weszły w życie 27 marca i obowiązywać będą przynajmniej do 9 kwietnia. Obiekty sportowe, w tym m.in. Hala Olivia, dostępne będą wyłącznie dla reprezentantów kraju oraz sportowców profesjonalnych. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana i na razie nie wiadomo kiedy będzie można wrócić na lód. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po