Hokej na lodzie
Aktualności

Wpadka drugoligowców

2020-11-24 16:16:51

Gorzką pigułkę muszą przełknąć hokeiści Stoczniowca Oliwa. Po dwóch zwycięstwach gdańszczanie zanotowali pierwszą porażkę. Ekipa Biało-niebieskich nie sprostała na tafli Hali Olivia stołecznym Warsaw Capitals. Goście w ramach II ligi północnej zwyciężyli 7:0.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Warszawa przyjechała do nas dobrze nastawiona i pewna swego. Wiedzieliśmy o tym, jak również zdawaliśmy sobie sprawę, że będą uważni i dobrze zorganizowani na lodzie. Nie zaskoczyli nas swoją dobrą dyspozycja, ale my sami zaskoczyliśmy siebie swoją postawą, a wręcz momentami bezradnością. Dwie łatwe wygrane, które odnieśliśmy w dwóch pierwszych kolejkach, spowodowały, że najwidoczniej obrośliśmy w piórka. Dziękujemy Capitalsom za lekcje pokory. Za dwa tygodnie w Gdańsku gościmy BKS Bydgoszcz i już nie możemy się doczekać kolejnego meczu. Nie odpuszczamy, jedziemy dalej i na pewno niebawem się odkujemy – powiedział trener GKS Stoczniowiec Oliwa, Michał Michałkiewicz.

GKS Stoczniowiec Oliwa - KH Warsaw Capitals 0:7 (0:4, 0:2, 0:1)

Stoczniowiec: Kopyciński Wiktor, Zaręba Przemysław - Ruszkowski Michał, Kazimierczak Artur, Zalewski Kamil, Shcherbakov Dmytro, Murawski Kacper, Paruszewski Szymon, Cytawa Stanisław, Sochacki Michał, Michałkiewicz Michał, Małachowski Ireneusz, Bruliński Arkadiusz, Szwed Paweł, Grajewski Paweł, Mindak Maciej i Dzięgiel Paweł.

 

2021-04-09 15:55:09 Nie żyje Jarosław Waszak
2021-03-30 12:08:57 Kadrowiczki U-18 wystąp!
2021-03-27 15:16:18 Sport w Olivii tylko dla zawodowców i członków kadr narodowych
2021-03-27 15:45:18 Finał Polonia Bytom - Stoczniowiec Gdańsk odwołany
2021-03-22 15:26:11 Hokeistki Stoczniowca krok dalej od złotego medalu
2021-03-21 15:13:08 Pod dyktando Kamili Stormowskiej
2021-03-18 13:29:51 Z bytomskimi Ladies o złoto MP
2021-03-17 13:28:59 Short trackowe ściganie w Olivii
Ważne
OGRANICZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH W HALI OLIVIA

Zakaz uprawiania sportu amatorskiego oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży to nowe obostrzenia związane z twardym lockdownem w Polsce. Zasady weszły w życie 27 marca i obowiązywać będą przynajmniej do 9 kwietnia. Obiekty sportowe, w tym m.in. Hala Olivia, dostępne będą wyłącznie dla reprezentantów kraju oraz sportowców profesjonalnych. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana i na razie nie wiadomo kiedy będzie można wrócić na lód. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po