Hokej na lodzie
Aktualności

Porażka na inaugurację hokejowych MŚ

2018-04-23 10:38:25

Polscy hokeiści prowadzili z Włochami 1:0, ale ostatecznie ulegli 1:3 w swoim pierwszym meczu rozgrywanych w Budapeszcie mistrzostw świata dywizji 1A. Bramkę dla naszej reprezentacji zdobył Krzysztof Zapała. W spotkaniu wystąpiło trzech wychowanków Stoczniowca.

Zwoliński: Złoty medal dedukuje wszystkim, którzy we mnie wierzyli

2018-04-17 01:08:24

Trener drużyny żaków starszych GKS Stoczniowiec, Paweł Zwoliński, podsumowuje zmagania swoich wychowanków podczas finałów mistrzostw Polski w Katowicach. Młodzi gdańscy hokeiści w historii turnieju zapisali się złotymi zgłoskami, zajmując pierwsze miejsce w imprezie.

Cztery hokeistki Stoczniowca na mistrzostwach świata

2018-04-16 14:04:35

Natalia Kamińska, Renata Tokarska, Dominika Korkuz oraz Agata Kosińska wzięły udział w mistrzostwach świata 1B we włoskim Asiago. Niestety, biało-czerwone przegrały wszystkie pięć spotkań i drugi rok z rzędu zajęły ostatnie miejsce. Na szczęście w tym roku nie skutkuje to spadkiem i w kolejnym sezonie Polki zagrają na tym samym szczeblu rozgrywek.

Oldboje Podhala najlepsi. Brąz MP dla Cracovii, Stoczniowiec piąty

2018-04-15 21:28:21

Poznaliśmy medalistów Mistrzostw Polski Oldbojów w hokeju na lodzie, które rozegrano w Krynicy. Złoty medal zdobyli hokeiści Podhala Nowy Targ, którzy w finale pokonali KTH Krynica 4:3. Zawodnicy Stoczniowca na piątym miejscu po wygranej z Pomorzaninem Toruń.

Ruszyły Mistrzostwa Polski Oldbojów w hokeju na lodzie

2018-04-12 18:44:55

Od zwycięstwa z GKS Katowice i remisu z Cracovią rozpoczęli na lodowisku w Krynicy mistrzostwa kraju old boys Stoczniowca Gdańsk. W ramach spotkań grupowych Biało-niebiescy zagrają jeszcze z KTH Krynica i Polonią Bytom.

Finał w oku obiektywu

2018-04-09 19:01:23

Młodzi Stoczniowcy wygrali finałowy pojedynek z Podhalem Nowy Targ i znaleźli się w hokejowym „edenie”. Przeżyjmy jeszcze raz triumf żaków starszych w turnieju finałowym w Katowicach. Decydujące starcie mistrzów Polski klatka po klatce zarejestrował aparat Ilony Iwko.

Świetny mecz, wielki turniej. Młodzi Stoczniowcy mają złoty medal MP!

2018-04-08 18:06:26

Żacy starsi Stoczniowca mistrzami Polski w hokeju na lodzie. Podopieczni Pawła Zwolińskiego w finale rozgrywanego w Katowicach turnieju pewnie 10:5 zwyciężyli nowotarskie Podhale. "Zasłużyliśmy na ten tytuł" - komentuje trener gdańskiej drużyny.

Gramy o złoto!

2018-04-07 18:14:37

Żacy starci Stoczniowca w półfinale mistrzostw Polski pokonali 8:3 MOSM Tychy i w niedzielę, 8 kwietnia powalczą o zwycięstwo w całym turnieju.  Młodzi gdańszczanie "grają" dla Janka Juchniewicza, który podczas pierwszego meczu z Polonią Bytom złamał obojczyk.

Jeden krok do finału MP!

2018-04-05 22:33:15

Świetne wieści nadchodzą do nas z Katowic, gdzie hokeiści GKS Stoczniowiec rywalizują w turnieju finałowym mistrzostw Polski żaków starszych. W najbliższą sobotę podopieczni Pawła Zwolińskiego zagrają z MOSM Tychy, a stawką jest awans do wielkiego finału imprezy.

Żacy starsi walczą o półfinał MP

2018-04-05 11:55:38

Meczem z Niedźwiadkami Sanok młodzi Stoczniowcy zakończą grupowe zmagania w ramach mistrzostw Polski żaków. Awans do grona czterech najlepszych drużyn w kraju zapewni gdańszczanom zwycięstwo. Dotychczas podopieczni Pawła Zwolińskiego zwyciężyli 7:1 Polonię Bytom oraz 0:4 przegrali z Naprzodem Janów.

2018-11-15 22:25:07 Nadchodzą norweskie posiłki
2018-11-13 19:41:20 Hokeistki Stoczniowca w składzie reprezentacji kraju
2018-11-12 14:13:13 Austria zwycięzcą gdańskiej edycji EIHC
2018-11-08 09:53:08 Czas na EIHC w Gdańsku. Wejściówki od 10 złotych
2018-11-07 15:08:52 Nie żyje Marek Bąk
2018-11-06 20:35:11 W ten weekend więcej ślizgania w Olivii
2018-11-05 20:59:28 Jest wreszcie program szkolenia dla polskiego łyżwiarstwa figurowego. Twórcą dokumentu Mirosław Plutowski
2018-11-04 16:49:15 Młodzik w Łodzi na remis
Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK

Informujemy o zmianach w funkcjonowaniu szkółek w październiku  i listopadzie 2018 roku. Ze względu na mecze Polskiej Hokej, przystąpienie Klubu GKS Stoczniowiec do programu "Chodź na łyżwy - Polska Łyżwa" oraz orgazniację Turnieju EIHC harmogram zajęć prezentuje się następująco

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK.

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.