Hokej na lodzie
Aktualności

Młodzi hokeiści w kratkę

2018-02-26 11:12:26

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały drużyny GKS Stoczniowiec. Zespół młodzika przegrał w Olivii z Sokołami Toruń 3:7, natomiast żacy starsi odnieśli dwie przekonywujące wygrane z KH Legią Warszawa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O porażce zespołu trenera Roberta Błażowskiego zdecydowała trzecia odsłona spotkania, którą młodzi gdańszczanie przegrali 0:5. Stoczniowcy plasują na drugim miejscu w tabeli, właśnie za Sokołami, do których tracą 26. punktów.

GKS Stoczniowiec - MKS Sokoły Toruń 3:7 (1:2, 2:0, 0:5)

Bramki dla GKS Stoczniowiec: Kacper Fruczek 3 gole przy dwóch asystach Stanisław Drozd–Niekurzaka

GKS Stoczniowiec: Reclaf Mikołaj, Wojtoniak Kamil - Bittner Mikołaj, Pezowicz Kuba,Fruczek Kacper, Drozd–Niekurzak Stanisław, Parszewski Maciej, Wenz Wiktor, Kira Marcel,  Wardzyński Jan, Kuźmicz Tadeusz, Trzebiatowski Wiktor, Rak Kosma.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dwa zwycięstwa nad KH Legią Warszawa odnieśli żacy starsi. Wygrane pozwoliły podopiecznym trenera Pawła Zwolińskiego umocnić się na drugim miejscu w tabeli. Prowadzą Sokoły Toruń, ale młodzi gdańszczanie mają do rozegrania trzy zaległe mecze.

GKS Stoczniowiec - KH Legia Warszawa 10:4 (0:1, 2:1, 8:2)

Na listę strzelców wpisali się: Adrian Gromadzki 4 gole, Jonathan Kaczmarek 2, Oliwier Kurnicki 2 oraz Oliwier Gawenda i Marcel Drzewucki.

GKS Stoczniowiec: Jachim Bartosz, Voitsenka Daniil - Juchniewicz Jan, Kurnicki Oliwier, Gromadzki Adrian, Stańczyk Marceli, Kaczmarek Jonathan, Petke Jakub, Simiński Antoni, Duzinkiewicz Jakub, Dawid Maksymilian, Tuszkowski Adam, Zieliński Maciej, Drzewucki Marcel, Nawrot Michał, Ziniak Michał, Piwowarski Karol, Gawenda Oliwier.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec - KH Legia Warszawa 13:1 (5:1, 6:0, 2:0)

Bramki dla GKS Stoczniowiec: Maksymilian Dawid 3 gole, Marceli Stańczyk 3, Oliwier Kurnicki 2, Adam Tuszkowski, Adrian Gromadzki, Kuba Duzinkiewicz, Jan Juchniewicz, Jonathan Kaczmarek.

GKS Stoczniowiec: Jachim Bartosz, Voitsenka Daniil - Kurnicki Oliwier, Juchniewicz Jan, Kaczmarek Jonathan, Gromadzki Adrian, Stańczyk Marceli, Gulczyński Kacper, Simiński Antoni, Duzinkiewicz Kuba, Tuszkowski Adam, Nawrot Michał, Zieliński Maciej, Drzewucki Marcel, Ziniak Michał, Dawid Maksymilian, Gawenda Oliwier, Piwowarski Karol, Łapińska Julia.

 

2020-03-21 11:02:39 Przerwa w zajęciach potrwa do Świąt - komunikat zarządu Klubu
2020-03-13 13:19:27 Gratulacje za świetny występ na AMŚ
2020-03-11 20:44:05 Marcin Bachanek akademickim mistrzem świata w łyżwiarstwie szybkim
2020-03-10 11:54:00 Młodzi hokeiści do raportu
2020-03-10 20:24:47 Sezon hokejowy zakończony
2020-03-09 00:56:42 Hokeistki Stoczniowca w finale PLHK
2020-03-08 19:17:09 Co raz bliżej finałów MPJ
2020-03-07 19:24:16 Siatkarze Stoczniowca kończą sezon na szóstym miejscu
Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

NIE TAKA ZIMA ZŁA, GDY TRWA SEZON NA ŁYŻWY

Marka Knoppers, główny partner lodowiska w hali Olivia w Gdańsku, zaprasza na ślizgawki, gdzie każdy i mały, i duży może oddać się zimowemu szaleństwu. Czekają na Was sportowe emocje w łyżwiarskim stylu. A jeśli nie czujesz się mistrzem szusowania po lodzie zapraszamy, do szkółek organizowanych przez GKS Stoczniowiec.

KINO HELIOS PARTNEREM SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

GKS Stoczniowiec i kino Helios zapraszają na łyżwy do Hali Olivia. W każdy weekend losowo wybrana osoba, przy zakupie biletu lub karnetu na ślizgawki i szkółki, ma szansę wygrać podwójne zaproszenie do kina.

SZKÓŁKI NA LODZIE IDĄ PEŁNĄ PARĄ

W tym sezonie szkółki hokejowa, łyżwiarska i short track wystartowały na początku października. Zajęcia hokejowe odbywają się w małej, natomiast lekcje łyżwiarstwa figurowego i szybkiego, prowadzone są w dużej Hali Olivia.

WYSTARTOWAŁ SEZON NA ŁYŻWY

Trwa zimowe szaleństwo ! W hali Olivia od początku października wszyscy chętni mogą pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do 29 marca 2020 roku.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po