Hokej na lodzie
Aktualności

Postraszyli lidera

2019-01-07 17:52:34

Zacięte pojedynki z udziałem hokeistów Stoczniowca. Podopieczni Krzysztofa Lehmana napędzili stracha liderowi - drużynie Naprzodu Janów. Ostatecznie Biało-niebiescy obydwa spotkania z liderem I ligi przegrali. Triumfowała za to druga drużyna GKS Stoczniowiec, która w ramach II ligi północnej ograła BKS Bydgoszcz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Myślę, że grając młodym składem nadal płacimy frycowe. W pierwszym meczu przy stanie 3:2 dla rywali nie strzeliliśmy karnego i później w ostatecznym rozrachunku przegraliśmy mecz. W drugim pojedynku z kolei zabrakło nam pary. Grając z liderem braki nadrabialiśmy ambicją i też gdzieś nie wytrzymaliśmy tego kondycyjnie. A również było blisko niespodzianki, bo po dwóch tercjach przegrywaliśmy zaledwie 2:3. Na pewno jest progres, bo w Katowicach w pierwszej rundzie ciężko było z Naprzodem nawiązać walkę – powiedział trener pierwszoligowego GKS Stoczniowiec Krzysztof Lehmann.

GKS Stoczniowiec - Naprzód Janów Katowice 3:4 (1:0, 1:1, 1:3)

Bramki dla Stoczniowca: Shcherbakov Dmytro, Wołoszyk Bartosz, Niedźwiecki Kacper, Wala Jakub.

GKS Stoczniowiec - Naprzód Janów Katowice 2:6 (0:0, 2:3, 0:3)

Bramki dla Stoczniowca: Wołoszyk Bartosz, Mocarski Krystian

GKS Stoczniowiec Soliński Wiktor, Gasparyan Arsen - Liśkiewicz Bartosz, Kasicki Jan, Wołoszyk Bartosz, Mocarski Krystian, Fruczek Kacper, Boboshko Danilo, Wala Jakub, Łabinowicz Szymon, Shcherbakov Dmytro, Baranouski Aliaksei, Pluciński Paweł, Ebertowski Maurycy, Niedźwiecki Kacper.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triumfowała natomiast druga drużyna GKS Stoczniowiec, która ograła w ramach II ligi północnej 6:5 (1:2, 3:2, 2:1) BKS Bydgoszcz. Więcej na temat tego meczu przeczytasz [W TYM MIEJSCU]

 

2019-03-22 20:40:45 Stoczniowcy zagrają o finał MPJ
2019-03-22 10:09:21 Short trackowe ściganie w Olivii
2019-03-21 07:52:41 Jest awans do drugiej rundy MPJ
2019-03-20 10:49:26 Wygrana po karnych
2019-03-19 09:49:02 Jest komunikat klubu w sprawie kwietniowego turnieju szkółek
2019-03-18 00:31:56 Podwójny sukces panczenistów Stoczniowca
2019-03-14 10:28:07 Uroczystość na medal
2019-03-12 14:51:15 Juniorzy GKS Stoczniowiec zagrają w finałach MP
Ważne
JEST KOMUNIKAT KLUBU W SPRAWIE KWIETNIOWEGO TURNIEJU SZKÓŁEK

Trzydniowy turniej młodzieżowy zakończy zajęcia w ramach tegorocznej szkółki hokeja na lodzie. Wyłonione spośród uczestników szkolenia zespoły rywalizację rozpoczną w poniedziałek, 8 kwietnia. Areną zmagań będzie tafla lodowa dużej Hali Olivia.

RUSZYŁ PROGRAM „CHODŹ NA ŁYŻWY”

GKS Stoczniowiec zaprasza dzieci na nieodpłatne zajęcia szkółki łyżwiarskiej w ramach programu „Chodź na łyżwy” Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego. Lekcje tradycyjnie odbywać się będą w dużej Hali Olivia, o stałych porach, w terminach funkcjonowania szkółki łyżwiarskiej. 

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

WIEMY DO KIEDY POTRWAJĄ POPULARNE ŚLIZGAWKI I SZKÓŁKI W HALI OLIVIA

Jeszcze w  marcu i na początku kwietnia czeka nas w Olivii zimowe szaleństwo. Wszyscy chętni do 7 kwietnia będą mogli rekreacyjnie pojeździć na łyżwach, czy wziąć udział w zajęciach łyżwiarskich lub hokeja na lodzie. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w sumie wypełni jeszcze pięć weekendów marca oraz pierwszy piątek, sobotę i niedzielę kwietnia.

ZNAMY MARCOWE TERMINY SZKÓŁEK ŁYŻWIARSKIEJ I HOKEJOWEJ

Ważna informacja dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, a przede wszystkim rodziców i opiekunów dzieci, chętnych do udziału w zajęciach łyżwiarskich i hokejowych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w miesiącu marcu.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po