Hokej na lodzie
Aktualności

Nietypowy wyczyn żaków starszych Stoczniowca

2018-05-04 22:58:32

Niespełna miesiąc po zdobyciu złotego medal MP w hokeju na lodzie, młodzi Stoczniowcy znów znaleźli się na szczycie. Tym razem dosłownie. Podopieczni trenera Pawła Zwolińskiego zapisali na swoim koncie zdobycie 34. piętra wieżowca Olivia Buisness Centre, który jest najwyższym punktem w Gdańsku.

Polski hokej na dnie

2018-04-30 22:31:50

Reprezentacja Polski opuszcza zaplecze hokejowej Elity. Podczas rozgrywanych w Budapeszcie MŚ dywizji 1A Biało-czerwoni zanotowali jedno zwycięstwo i aż czterokrotnie z lodu zjeżdżali pokonani. Miejsce Polaków zajmie Litwa, która wywalczyła awans z dywizji 1B. W przyszłym roku w gronie najlepszych zespołów świata zobaczymy Brytyjczyków i Włochów.

Mistrzowskie laury nie dla młodzików GKS Stoczniowiec

2018-04-28 22:18:33

Młodzi hokeiści Podhala Nowy Targ zdominowali turniej finałowy i w efektownym stylu zdobyli mistrzostwo Polski. W starciu o złoto 8:1 pokonali Unię Oświęcim. Stoczniowcy udział w imprezie zakończyli już w fazie grupowej turnieju.

Bohater Odrobny

2018-04-24 20:35:15

Polscy hokeiści sięgnęli po pierwsze punkty podczas mistrzostwa świata dywizji 1A. Biało-czerwoni pokonali spadkowicza z elity – reprezentację Słowenii 4:2. Jednym z bohaterów tego meczu był bramkarz kadry Przemysław Odrobny. Wychowanek Stoczniowca znakomicie spisał się między słupkami, broniąc wiele groźnych strzałów rywali.

Porażka na inaugurację hokejowych MŚ

2018-04-23 10:38:25

Polscy hokeiści prowadzili z Włochami 1:0, ale ostatecznie ulegli 1:3 w swoim pierwszym meczu rozgrywanych w Budapeszcie mistrzostw świata dywizji 1A. Bramkę dla naszej reprezentacji zdobył Krzysztof Zapała. W spotkaniu wystąpiło trzech wychowanków Stoczniowca.

Zwoliński: Złoty medal dedukuje wszystkim, którzy we mnie wierzyli

2018-04-17 01:08:24

Trener drużyny żaków starszych GKS Stoczniowiec, Paweł Zwoliński, podsumowuje zmagania swoich wychowanków podczas finałów mistrzostw Polski w Katowicach. Młodzi gdańscy hokeiści w historii turnieju zapisali się złotymi zgłoskami, zajmując pierwsze miejsce w imprezie.

Cztery hokeistki Stoczniowca na mistrzostwach świata

2018-04-16 14:04:35

Natalia Kamińska, Renata Tokarska, Dominika Korkuz oraz Agata Kosińska wzięły udział w mistrzostwach świata 1B we włoskim Asiago. Niestety, biało-czerwone przegrały wszystkie pięć spotkań i drugi rok z rzędu zajęły ostatnie miejsce. Na szczęście w tym roku nie skutkuje to spadkiem i w kolejnym sezonie Polki zagrają na tym samym szczeblu rozgrywek.

Oldboje Podhala najlepsi. Brąz MP dla Cracovii, Stoczniowiec piąty

2018-04-15 21:28:21

Poznaliśmy medalistów Mistrzostw Polski Oldbojów w hokeju na lodzie, które rozegrano w Krynicy. Złoty medal zdobyli hokeiści Podhala Nowy Targ, którzy w finale pokonali KTH Krynica 4:3. Zawodnicy Stoczniowca na piątym miejscu po wygranej z Pomorzaninem Toruń.

Ruszyły Mistrzostwa Polski Oldbojów w hokeju na lodzie

2018-04-12 18:44:55

Od zwycięstwa z GKS Katowice i remisu z Cracovią rozpoczęli na lodowisku w Krynicy mistrzostwa kraju old boys Stoczniowca Gdańsk. W ramach spotkań grupowych Biało-niebiescy zagrają jeszcze z KTH Krynica i Polonią Bytom.

Finał w oku obiektywu

2018-04-09 19:01:23

Młodzi Stoczniowcy wygrali finałowy pojedynek z Podhalem Nowy Targ i znaleźli się w hokejowym „edenie”. Przeżyjmy jeszcze raz triumf żaków starszych w turnieju finałowym w Katowicach. Decydujące starcie mistrzów Polski klatka po klatce zarejestrował aparat Ilony Iwko.

2022-08-20 17:11:33 Niepełnosprawni hokeiści na zgrupowaniu w Olivii
2022-08-20 21:35:43 Młodzi siatkarze szlifowali umiejętności podczas obozu w Bytowie
Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ Z GKS STOCZNIOWIEC

W 2022 roku zaplanowano szereg spotkań oraz szkoleń dla zawodników i zawodniczek Stoczniowca właśnie z zakresu profilaktyki uzależnień. Poprzez sport oraz organizację czasu wolnego promowana będą nie tylko zimowe dyscypliny związane z naszym Klubem, ale również zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Przeszkoleni trenerzy przekażą informacje na temat negatywnych skutków sięgania po różnego rodzaju używki, głównie alkohol oraz narkotyki.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

To już blisko trzy lata odkąd Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci prowadzi nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. Udział w programie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu. Koordynatorami projektu są - były reprezentant Polski w short tracku Rafał Grycner oraz trener Artur Kostecki.