Aktualności

Zwycięska inauguracja pierwszoligowców

2019-09-08 19:21:58

Od wygranej hokeiści GKS Stoczniowiec rozpoczęli swój udział w rozgrywkach I ligi / CLJ w sezonie 2019/2020. Biało-niebiescy pewnie 10:5 ograli w Toruniu zespół miejscowych Sokołów. Kluczowa dla losów meczu była druga partia spotkania, którą gdańszczanie wygrali 5:1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Dobrze przygotowaliśmy się do tego meczu i zaprezentowaliśmy się z niezłej strony. Wynik mówi sam za siebie. Oczywiście trafił nam się słabszy moment. Po strzeleniu pierwszego gola, kontrolowaliśmy mecz. Niestety pod koniec pierwszej tercji rywale doprowadzili do wyrównania. Po rozpoczęciu drugiej partii straciliśmy znów gola i prowadzenie. Potrzebowaliśmy aż 10 minut, żeby wrócić na właściwe tory – powiedział trener Stoczniowca, Krzysztof Lehmann.

 

MKS SOKOŁY TORUŃ – GKS STOCZNIOWIEC 5:10 (1:1, 1:5, 3:4)

Bramki dla Stoczniowca: Bartosz Wołoszyk 2 (asysta Krystian Mocarski oraz asysta Bartosz Liśkiewicz – Michał Naróg), Szymon Łabinowicz 2 (asysta Mikołaj Krasakiewicz – Dmytro Szczerbakow i asysta Mateusz Strużyk), Dmitry Bondarenka (asysta Krystian Mocarski), Bartosz Liśkiewicz (asysta Krystian Mocarski), Mikołaj Krasakiewicz (asysta Arseni Zhurauski), Michał Naróg (asysta Bartosz Liśkiewicz), Igor Smal i Mateusz Strużyk (asysta Dmytro Szczerbakow).

Gdańszczanie pięciokrotnie siadali na ławce kar przy czterech upomnieniach dla gospodarzy.

GKS Stoczniowiec: W. Soliński, M. Szczepkowski - B. Liśkiewicz, J. Wala, B. Wołoszyk, M. Naróg, I. Smal - M. Krasakiewicz, A. Zhurauski, M. Strużyk, D. Szczerbakow, S. Łabinowicz - A. Samsonovich, G. Leśniak, A. Zhurauski,  K. Mocarski, D. Bondarenka - W. Wenz, F. Ananiew, P. Pluciński, K. Fruczek, K. Niedźwiecki.

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 23-24.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 23-24.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po