Aktualności

Zmarła Monika Dymecka

2022-01-11 11:36:44

Nie żyje Monika Dymecka, pochodząca z Sopotu prezes Centrum Selena, od blisko dwóch dekad współpracownik Gdańskiego Klubu Sportowego Stoczniowiec. Dymecka była organizatorką popularnych targów "Od Wahadełka do Gwiazd", które odbywały się w Hali Olivia. Miała 71 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monika Dymecka  znana była z tego, że od blisko 20 lat organizowała targi "Od Wahadełka do Gwiazd", "Natura i Zdrowie" oraz "Natura i życie". Były to spotkania związane m.in. z medycyną naturalną, parapsychologią, astrologią. Targi odbywały się nie tylko w Polsce, ale i na terenie Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Stanów Zjednoczonych (targi prawdopodobnie będą nadal kontynuowane).

Komunikat o śmierci Moniki Dymeckiej przekazała nam rodzina zmarłej.

- Z żalem informujemy, że odszedł wspaniały Organizator, Matka oraz Przyjaciel Monika Dymecka. Monika Dymecka była pomysłodawcą oraz organizatorem od początku istnienia Targów Od Wahadełka do Gwiazd. Zawsze pozostanie w naszych sercach - napisano.

Pogrzeb Moniki Dymeckiej odbędzie się 14 stycznia. Na godzinę 10.00 zaplanowaną mszę w kościele św. Andrzeja Boboli (naprzeciwko sopockiego Grand Hotelu), z kolei o godzinie 11:30 rozpoczną się uroczystości pogrzebowe na cmentarzu przy ulicy Malczewskiego 31 w Sopocie.

 


Ważne
PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ Z GKS STOCZNIOWIEC

W 2022 roku zaplanowano szereg spotkań oraz szkoleń dla zawodników i zawodniczek Stoczniowca właśnie z zakresu profilaktyki uzależnień. Poprzez sport oraz organizację czasu wolnego promowana będą nie tylko zimowe dyscypliny związane z naszym Klubem, ale również zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Przeszkoleni trenerzy przekażą informacje na temat negatywnych skutków sięgania po różnego rodzaju używki, głównie alkohol oraz narkotyki. 

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

To już blisko trzy lata odkąd Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci prowadzi nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. Udział w programie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu. Koordynatorami projektu są - były reprezentant Polski w short tracku Rafał Grycner oraz trener Artur Kostecki.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po