Aktualności

Zmarła Monika Dymecka

2022-01-11 11:36:44

Nie żyje Monika Dymecka, pochodząca z Sopotu prezes Centrum Selena, od blisko dwóch dekad współpracownik Gdańskiego Klubu Sportowego Stoczniowiec. Dymecka była organizatorką popularnych targów "Od Wahadełka do Gwiazd", które odbywały się w Hali Olivia. Miała 71 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monika Dymecka  znana była z tego, że od blisko 20 lat organizowała targi "Od Wahadełka do Gwiazd", "Natura i Zdrowie" oraz "Natura i życie". Były to spotkania związane m.in. z medycyną naturalną, parapsychologią, astrologią. Targi odbywały się nie tylko w Polsce, ale i na terenie Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Stanów Zjednoczonych (targi prawdopodobnie będą nadal kontynuowane).

Komunikat o śmierci Moniki Dymeckiej przekazała nam rodzina zmarłej.

- Z żalem informujemy, że odszedł wspaniały Organizator, Matka oraz Przyjaciel Monika Dymecka. Monika Dymecka była pomysłodawcą oraz organizatorem od początku istnienia Targów Od Wahadełka do Gwiazd. Zawsze pozostanie w naszych sercach - napisano.

Pogrzeb Moniki Dymeckiej odbędzie się 14 stycznia. Na godzinę 10.00 zaplanowaną mszę w kościele św. Andrzeja Boboli (naprzeciwko sopockiego Grand Hotelu), z kolei o godzinie 11:30 rozpoczną się uroczystości pogrzebowe na cmentarzu przy ulicy Malczewskiego 31 w Sopocie.

 


Ważne
ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ Z GKS STOCZNIOWIEC

W 2021 roku zaplanowano szereg spotkań oraz szkoleń dla zawodników i zawodniczek Stoczniowca właśnie z zakresu profilaktyki uzależnień. Poprzez sport oraz organizację czasu wolnego promowana będą nie tylko zimowe dyscypliny związane z naszym Klubem, ale również zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Przeszkoleni trenerzy przekażą informacje na temat negatywnych skutków sięgania po różnego rodzaju używki, głównie alkohol oraz narkotyki. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po