Aktualności

Złoty Adam Muchlado

2020-10-26 14:16:12

Nasi panczeniści z toru krótkiego nie zwalniają tempa. Po udanych mistrzostwach kraju w Białymstoku młodzi Stoczniowcy bardzo dobrze spisali się w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych, które odbyły się w Giżycku. Biało-niebiescy wracają medalami i tradycyjnie kolejną porcją nowych rekordów życiowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Złoty medal w wieloboju wywalczył Adam Muchlado (na zdjęciu powyżej w środku). Złożyły się na to dwa pierwsze miejsca na 500 i 1000 metrów oraz druga lokata na półtora kilometra. Z postawy łyżwiarza szybkiego Stoczniowca zadowolony był trener kadry narodowej juniorów w short tracku. Dariusz Kulesza powołał naszego panczenistę na zgrupowanie reprezentacji, które wypełni dwa pierwsze tygodnie listopada. Jedenasta wybrańców szlifować będzie formę na tafli lodowej w Białymstoku.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostałe wyniki naszych łyżwiarzy szybkich z toru krótkiego:

Jakub Dołkowski (na zdjęciu poniżej po prawej stronie)

1500m (brąz) 500m (brąz) 1000m oraz wielobój (brąz)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Julia Krutysza (na zdjęciu poniżej po prawej stronie)

1500m (brąz) 500m (wygrany finał B) 1000m (4 miejsce)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paweł Wysokiński

333m (brąz) 500m (4 miejsce)

Oskar Soltau

1000m (4 miejsce)

Mateusz Dołkowski

1500m (5 miejsce)

W najbliższy weekend kolejne zawody cyklu OZR odbędą się w Elblągu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 23-24.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 23-24.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po