Aktualności

Złota Kamila i srebrny Adam

2020-03-02 19:05:55

Za nami Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Młodzików w short tracku. Na tafli lodowej w Białymstoku ścigała się cała krajowa czołówka, w tym liczna reprezentacja łyżwiarzy szybkich GKS Stoczniowiec. Po największe laury imprezy sięgnęli Kamila Stormowska i Adam Muchlado.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamila Stormowska wywalczyła złote medale na wszystkich dystansach (500m, 1000m i 1500m), zostając Młodzieżową Mistrzynią Polski. Łyżwiarka szybka Stoczniowca potwierdziła swoją znakomitą formę, którą błysnęła w ostatnich zawodach Pucharu świata. Stormowska wyprzedziła Magdalenę Warakomską (AZS Opole) oraz Karolinę Miłkowską (Juvenia Białystok).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znakomicie spisał się również Adam Muchlado (na zdjęciach powyżej). Gdańszczanin wywalczył dwa srebrne medale i jeden brązowy (500m, 777m, 1000m), uzyskując przy tym tytuł wicemistrza Polski Młodzików. Wielkie gratulacje również dla braci Mateusza i Jakuba Dołkowskich, którzy wraz z Adamem Muchlado zostali również wicemistrzami kraju młodzików w sztafecie na 2000 metrów (cała trójka to wychowankowie Stoczniowca i współpracującej z klubem gdańskiej Szkoły Podstawowej nr 35 z oddziałami sportowymi).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Pozostali nas zawodnicy też spisali się świetnie. Do Gdańska wracają z masą życiówek i nowymi klasami sportowymi. Wszyscy w dobrych humorach, bo ciężka praca na treningach nie idzie na marne – powiedział Artur Kostecki, jeden ze szkoleniowców sekcji short track w Stoczniowcu (na zdjęciu powyżej z trenerem Rafałem Grycnerem).

[WYNIKI OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW RANKINGOWYCH]

[WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW I MŁODZIEŻOWCÓW]
 


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

NIE TAKA ZIMA ZŁA, GDY TRWA SEZON NA ŁYŻWY

Marka Knoppers, główny partner lodowiska w hali Olivia w Gdańsku, zaprasza na ślizgawki, gdzie każdy i mały, i duży może oddać się zimowemu szaleństwu. Czekają na Was sportowe emocje w łyżwiarskim stylu. A jeśli nie czujesz się mistrzem szusowania po lodzie zapraszamy, do szkółek organizowanych przez GKS Stoczniowiec.

KINO HELIOS PARTNEREM SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

GKS Stoczniowiec i kino Helios zapraszają na łyżwy do Hali Olivia. W każdy weekend losowo wybrana osoba, przy zakupie biletu lub karnetu na ślizgawki i szkółki, ma szansę wygrać podwójne zaproszenie do kina.

SZKÓŁKI NA LODZIE IDĄ PEŁNĄ PARĄ

W tym sezonie szkółki hokejowa, łyżwiarska i short track wystartowały na początku października. Zajęcia hokejowe odbywają się w małej, natomiast lekcje łyżwiarstwa figurowego i szybkiego, prowadzone są w dużej Hali Olivia.

WYSTARTOWAŁ SEZON NA ŁYŻWY

Trwa zimowe szaleństwo ! W hali Olivia od początku października wszyscy chętni mogą pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do 29 marca 2020 roku.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po