Aktualności

Złota Kamila i srebrny Adam

2020-03-02 19:05:55

Za nami Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Młodzików w short tracku. Na tafli lodowej w Białymstoku ścigała się cała krajowa czołówka, w tym liczna reprezentacja łyżwiarzy szybkich GKS Stoczniowiec. Po największe laury imprezy sięgnęli Kamila Stormowska i Adam Muchlado.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamila Stormowska wywalczyła złote medale na wszystkich dystansach (500m, 1000m i 1500m), zostając Młodzieżową Mistrzynią Polski. Łyżwiarka szybka Stoczniowca potwierdziła swoją znakomitą formę, którą błysnęła w ostatnich zawodach Pucharu świata. Stormowska wyprzedziła Magdalenę Warakomską (AZS Opole) oraz Karolinę Miłkowską (Juvenia Białystok).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znakomicie spisał się również Adam Muchlado (na zdjęciach powyżej). Gdańszczanin wywalczył dwa srebrne medale i jeden brązowy (500m, 777m, 1000m), uzyskując przy tym tytuł wicemistrza Polski Młodzików. Wielkie gratulacje również dla braci Mateusza i Jakuba Dołkowskich, którzy wraz z Adamem Muchlado zostali również wicemistrzami kraju młodzików w sztafecie na 2000 metrów (cała trójka to wychowankowie Stoczniowca i współpracującej z klubem gdańskiej Szkoły Podstawowej nr 35 z oddziałami sportowymi).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Pozostali nas zawodnicy też spisali się świetnie. Do Gdańska wracają z masą życiówek i nowymi klasami sportowymi. Wszyscy w dobrych humorach, bo ciężka praca na treningach nie idzie na marne – powiedział Artur Kostecki, jeden ze szkoleniowców sekcji short track w Stoczniowcu (na zdjęciu powyżej z trenerem Rafałem Grycnerem).

[WYNIKI OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW RANKINGOWYCH]

[WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW I MŁODZIEŻOWCÓW]
 


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po