Aktualności

Złota Kamila i srebrny Adam

2020-03-02 19:05:55

Za nami Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Młodzików w short tracku. Na tafli lodowej w Białymstoku ścigała się cała krajowa czołówka, w tym liczna reprezentacja łyżwiarzy szybkich GKS Stoczniowiec. Po największe laury imprezy sięgnęli Kamila Stormowska i Adam Muchlado.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamila Stormowska wywalczyła złote medale na wszystkich dystansach (500m, 1000m i 1500m), zostając Młodzieżową Mistrzynią Polski. Łyżwiarka szybka Stoczniowca potwierdziła swoją znakomitą formę, którą błysnęła w ostatnich zawodach Pucharu świata. Stormowska wyprzedziła Magdalenę Warakomską (AZS Opole) oraz Karolinę Miłkowską (Juvenia Białystok).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znakomicie spisał się również Adam Muchlado (na zdjęciach powyżej). Gdańszczanin wywalczył dwa srebrne medale i jeden brązowy (500m, 777m, 1000m), uzyskując przy tym tytuł wicemistrza Polski Młodzików. Wielkie gratulacje również dla braci Mateusza i Jakuba Dołkowskich, którzy wraz z Adamem Muchlado zostali również wicemistrzami kraju młodzików w sztafecie na 2000 metrów (cała trójka to wychowankowie Stoczniowca i współpracującej z klubem gdańskiej Szkoły Podstawowej nr 35 z oddziałami sportowymi).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Pozostali nas zawodnicy też spisali się świetnie. Do Gdańska wracają z masą życiówek i nowymi klasami sportowymi. Wszyscy w dobrych humorach, bo ciężka praca na treningach nie idzie na marne – powiedział Artur Kostecki, jeden ze szkoleniowców sekcji short track w Stoczniowcu (na zdjęciu powyżej z trenerem Rafałem Grycnerem).

[WYNIKI OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW RANKINGOWYCH]

[WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW I MŁODZIEŻOWCÓW]
 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 23-24.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 23-24.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po