Aktualności

Złota Dorota Palimeris

2019-03-05 19:44:37

Łyżwiarka figurowa Stoczniowca triumfowała w zawodach łyżwiarstwa figurowego Skate Berlin Adult 2019. Nasza solistka okazała się najlepsza zarówno w programie interpretacyjnym Ladies Artistic Free Skating oraz programie dowolnym Ladies Free Skating. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- To znaczące zawody dla łyżwiarzy amatorów. Bierze w nich udział kilkuset uczestników z całej Europy reprezentujących swoje kluby. Dlatego tym bardziej cieszą się z sukcesu, że w obu programach zdobyłam złoty medal – powiedziała stoczniowiec.org.pl, Dorota Palimeris.

Opromieniona sukcesami zawodniczka Stoczniowca nie zamierza jednak kończyć sezonu. Już zapowiedziała swój udział w krajowych zawodach łyżwiarstwa figurowego o Puchar Elbląga, które odbędą sie jeszcze w tym miesiącu.

 


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

To już blisko trzy lata odkąd Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci prowadzi nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. Udział w programie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu. Koordynatorami projektu są - były reprezentant Polski w short tracku Rafał Grycner oraz trener Artur Kostecki.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po