Aktualności

Zgodne wygrane hokeistek

2019-09-23 11:37:06

Hokeistki Stoczniowca w ramach PLHK pokonały dwukrotnie na wyjeździe Kozice Poznań i awansowały na trzecie miejsce w tabeli. Podopieczne trenera Henryka Zabrockiego mają trzy punkty straty do Unii Oświęcim i sześć do prowadzących w rozgrywkach zawodniczek Polonii Bytom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biało-niebieskie w rywalizacji przeciwko Kozicom błysnęły konsekwencją. Zarówno pierwsze spotkanie, jak i drugi mecz hokeistki Stoczniowca zwyciężyły w stosunku 7:0. Gdańszczanki po dwóch porażkach u siebie z Polonią Bytom na inaugurację rozgrywek wróciły tym samym na właściwe tory. Dobrą dyspozycję strzelecką pokazała Tetiana Onyshchenko, która w dwumeczu zdobyła 6 goli. Na uwagę zasługuję również postawa Magdaleny Łąpieś. Zaledwie 13-tka, nowy nabytek Stoczniowca z ŁKH Łódź, zapisała na swoim koncie dwie asysty przy bramkach koleżanek.

PTH Kozice Poznań (K) - GKS Stoczniowiec (K) 0:7 (0:5, 0:1, 0:1)

[TUTAJ] szczegóły spotkania

PTH Kozice Poznań (K) - GKS Stoczniowiec (K) 0:7 (0:2, 0:3, 0:2)

[TUTAJ] szczegóły spotkania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ważne
ZNAMY DOKŁADNE TERMINY SZKÓŁEK W PAŹDZIERNIKU 2019

Ważna informacja dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, a przede wszystkim rodziców i opiekunów dzieci, chętnych do udziału w zajęciach łyżwiarskich i hokejowych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w miesiącu październiku.

SZKÓŁKI RUSZĄ W PIERWSZY WEEKEND PAŹDZIERNIKA

W tym sezonie szkółki hokejowa, łyżwiarska i short track czekają na młodych sportowców już od 04 października. Zajęcia hokejowe odbywają się w małej, natomiast lekcje łyżwiarstwa figurowego i szybkiego, prowadzone są w dużej Hali Olivia.

JUŻ NIEBAWEM STARTUJE SEZON NA ŁYŻWY

Jeszcze tej jesieni czeka nas zimowe szaleństwo! W hali Olivia od 05 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do 29 marca 2020 roku.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po