Aktualności

Za rodzinne zdjęcie na lodowisku Hali Olivia można wygrać łyżwy

2019-02-12 18:21:57

GKS Stoczniowiec zachęca do udziału w konkursie na rodzinne zdjęcie z Kinder Pingui. Wystarczy na tafli lodowej w Olivii zrobić wspólne selfie. Do wygrania są dziecięce łyżwy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na konkursowym selfie powinien być widoczny znak towarowy Kinder Pingui, kask, kamizelka lub pingwin do nauki jazdy na łyżwach oznaczony logiem. Co tydzień jury wybierze dziesięć najbardziej kreatywnych, rodzinnych zdjęć. W każdym tygodniu można publikować nowe zdjęcia i zwiększać szanse wygrania nagrody.

Zdjęcie należy przesyłać poprzez stronę lodowiskakinderpingui.pl/o-konkursie

Co tydzień w każdy czwartek na stronie lodowiskakinderpingui.pl w zakładce "ZWYCIĘZCY" ogłaszana jest lista laureatów. Konkurs trwa do 17.03.2019 roku.

 


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

To już blisko trzy lata odkąd Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci prowadzi nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. Udział w programie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu. Koordynatorami projektu są - były reprezentant Polski w short tracku Rafał Grycner oraz trener Artur Kostecki.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po