Aktualności

Za nami obrady delegatów GKS Stoczniowiec

2018-06-22 22:10:59

Głosowanie nad zatwierdzeniem sprawozdań z działalności zarządu i komisji rewizyjnej za okres od 04 czerwca 2016 roku do 22 czerwca 2018 roku były głównymi punktami walnego sprawozdawczego zebrania członków GKS Stoczniowiec. Obydwa raporty zostały jednogłośnie przyjęte przez delegatów klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas poprzedniego zebrania (w czerwcu 2016 roku) delegaci GKS Stoczniowiec spotkali się m.in. po to, żeby wybrać władze, z prezesem klubu na czele. Pełniący to stanowisko Marek Kostecki został wybrany na kolejną czteroletnią kadencję. Tegoroczne zebranie miało dwa główne punkty, związane  z przedstawieniem raportów z funkcjonowania zarządu klubu i komisji rewizyjnej. Pozostałe kwestie tradycyjnie już dotyczyły m.in. wystąpienia prezesa GKS Stoczniowiec, wyboru różnych komisji związanych z prawidłowym przeprowadzeniem obrad oraz dyskusję z udziałem delegatów i zaproszonych gości.

- Generalnie w programie mieliśmy to, co jest wymagane prawem. Do najważniejszych punktów należały sprawozdanie zarządu za okres od 04 czerwca 2016 roku do 22 czerwca 2018 roku, a także sprawozdanie komisji rewizyjnej. Najwyższej władzy w klubie, walnemu zgromadzeniu delegatów, zdaliśmy pełen raport. Wykazaliśmy, że przestrzegamy zasad, wyznaczonych sobie na poprzednim zjeździe, no i że z każdej sytuacji staramy się wychodzić obronną ręką – powiedział prezes GKS Stoczniowiec, Marek Kostecki.

Podczas obrad oczywiście znalazł się także czas na przypomnienie zebranym wszystkich sukcesów sportowych i najważniejszych wydarzeń z życia klubu

[PREZENTACJA]

Kolejne walne zebranie delegatów GKS Stoczniowiec odbędzie się w czerwcu 2020 roku.


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po