Aktualności

Za nami obrady delegatów GKS Stoczniowiec

2018-06-22 22:10:59

Głosowanie nad zatwierdzeniem sprawozdań z działalności zarządu i komisji rewizyjnej za okres od 04 czerwca 2016 roku do 22 czerwca 2018 roku były głównymi punktami walnego sprawozdawczego zebrania członków GKS Stoczniowiec. Obydwa raporty zostały jednogłośnie przyjęte przez delegatów klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas poprzedniego zebrania (w czerwcu 2016 roku) delegaci GKS Stoczniowiec spotkali się m.in. po to, żeby wybrać władze, z prezesem klubu na czele. Pełniący to stanowisko Marek Kostecki został wybrany na kolejną czteroletnią kadencję. Tegoroczne zebranie miało dwa główne punkty, związane  z przedstawieniem raportów z funkcjonowania zarządu klubu i komisji rewizyjnej. Pozostałe kwestie tradycyjnie już dotyczyły m.in. wystąpienia prezesa GKS Stoczniowiec, wyboru różnych komisji związanych z prawidłowym przeprowadzeniem obrad oraz dyskusję z udziałem delegatów i zaproszonych gości.

- Generalnie w programie mieliśmy to, co jest wymagane prawem. Do najważniejszych punktów należały sprawozdanie zarządu za okres od 04 czerwca 2016 roku do 22 czerwca 2018 roku, a także sprawozdanie komisji rewizyjnej. Najwyższej władzy w klubie, walnemu zgromadzeniu delegatów, zdaliśmy pełen raport. Wykazaliśmy, że przestrzegamy zasad, wyznaczonych sobie na poprzednim zjeździe, no i że z każdej sytuacji staramy się wychodzić obronną ręką – powiedział prezes GKS Stoczniowiec, Marek Kostecki.

Podczas obrad oczywiście znalazł się także czas na przypomnienie zebranym wszystkich sukcesów sportowych i najważniejszych wydarzeń z życia klubu

[PREZENTACJA]

Kolejne walne zebranie delegatów GKS Stoczniowiec odbędzie się w czerwcu 2020 roku.


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

EKSTRA ŚLIZGAWKI NA LODOWISKU W HALI OLIVIA

GKS Stoczniowiec przygotował zimowy prezent dla dzieci i dorosłych. Zajęcia w jeździe na łyżwach szczelnie wypełnią nie tylko soboty i niedziele lutego, ale również cały okres ferii zimowych. W sumie czekają nas blisko dwa tygodnie dodatkowej zabawy na lodzie.

ZNAMY LUTOWE TERMINY SZKÓŁEK ŁYŻWIARSKIEJ I HOKEJOWEJ

Ważna informacja dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, a przede wszystkim rodziców i opiekunów dzieci, chętnych do udziału w zajęciach łyżwiarskich i hokejowych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w miesiącu lutym.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po