Aktualności

Za nami obrady delegatów GKS Stoczniowiec

2018-06-22 22:10:59

Głosowanie nad zatwierdzeniem sprawozdań z działalności zarządu i komisji rewizyjnej za okres od 04 czerwca 2016 roku do 22 czerwca 2018 roku były głównymi punktami walnego sprawozdawczego zebrania członków GKS Stoczniowiec. Obydwa raporty zostały jednogłośnie przyjęte przez delegatów klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas poprzedniego zebrania (w czerwcu 2016 roku) delegaci GKS Stoczniowiec spotkali się m.in. po to, żeby wybrać władze, z prezesem klubu na czele. Pełniący to stanowisko Marek Kostecki został wybrany na kolejną czteroletnią kadencję. Tegoroczne zebranie miało dwa główne punkty, związane  z przedstawieniem raportów z funkcjonowania zarządu klubu i komisji rewizyjnej. Pozostałe kwestie tradycyjnie już dotyczyły m.in. wystąpienia prezesa GKS Stoczniowiec, wyboru różnych komisji związanych z prawidłowym przeprowadzeniem obrad oraz dyskusję z udziałem delegatów i zaproszonych gości.

- Generalnie w programie mieliśmy to, co jest wymagane prawem. Do najważniejszych punktów należały sprawozdanie zarządu za okres od 04 czerwca 2016 roku do 22 czerwca 2018 roku, a także sprawozdanie komisji rewizyjnej. Najwyższej władzy w klubie, walnemu zgromadzeniu delegatów, zdaliśmy pełen raport. Wykazaliśmy, że przestrzegamy zasad, wyznaczonych sobie na poprzednim zjeździe, no i że z każdej sytuacji staramy się wychodzić obronną ręką – powiedział prezes GKS Stoczniowiec, Marek Kostecki.

Podczas obrad oczywiście znalazł się także czas na przypomnienie zebranym wszystkich sukcesów sportowych i najważniejszych wydarzeń z życia klubu

[PREZENTACJA]

Kolejne walne zebranie delegatów GKS Stoczniowiec odbędzie się w czerwcu 2020 roku.


Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK

Informujemy o zmianach w funkcjonowaniu szkółek w październiku  i listopadzie 2018 roku. Ze względu na mecze Polskiej Hokej, przystąpienie Klubu GKS Stoczniowiec do programu "Chodź na łyżwy - Polska Łyżwa" oraz orgazniację Turnieju EIHC harmogram zajęć prezentuje się następująco 

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK. 

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po