Aktualności

Z bagażem goli i bez strzelonej bramki

2016-10-09 20:09:19

Hokeiści MH Automatyki przegrali na wyjeździe z GKS Tychy 0:5 (0:1, 0:1, 0:3). Po raz pierwszy w tym sezonie trener Peter Ekroth postawił w bramce na Nikifora Szczerbę, który zmienił Michała Kielera. Niestety, gdańszczanie identycznie jak podczas piątkowego meczu z Cracovią nie zdobyli nawet bramki, a sami stracili pięć.
 
W piątkowy wieczór w Olivii przypomnieli się byli zawodnicy GKS Stoczniowiec. Aż trzy bramki dla gości zdobyli nasi wychowankowie: Maciej Urbanowicz, Filip Drzewiecki oraz Mateusz Rompkowski. Gdańszczanie radzili sobie dobrze w pierwszej tercji, ale trzy pierwsze trafienia, które krakowianie zdobyli w ciągu nieco ponad 2 minut, podcięły skrzydła podopiecznym Petera Ekrotha.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przegrane z Tychami i wcześniej Cracovią były odpowiednio siódmą i ósmą porażką w dziewiątym meczu beniaminka PHL. W najbliższy wtorek o godzinie 18:30 gdańszczanie w Hali Olivia podejmą Podhale Nowy Targ.

Fot. trojmiasto.pl


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po