Aktualności

Wytrzymałość oraz intensywna i długa jazda

2016-09-25 17:32:06

Kończy się dwutygodniowe zgrupowanie kadry kobiet i mężczyzn w łyżwiarstwie szybkim. Reprezentanci Polski trenowali na torze lodowym w Berlinie. W obozie przygotowawczym udział wzięła czwórka panczenistów GKS Stoczniowiec.

W Berlinie spotkała się cała krajowa czołówka łyżwiarzy szybkich, łącznie z medalistami olimpijskimi z Sochi. W gronie pań można było zobaczyć: Katarzynę Bachledę-Curuś, Natalię Czerwonka, Magdalenę Czyszczoń, Angelikę Fudalej, Aleksandrę Goss (GKS Stoczniowiec), Aleksandrę Kapruziak, Urszulę Włodarczyk, Katarzynę Woźniak oraz Luizę Złotkowską. Wśród panów zaprezentowali się: Marcin Bachanek (GKS Stoczniowiec), Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki, Michał Ostaszewski, Aleksander Puszkarski (GKS Stoczniowiec), Piotr Puszkarski (GKS Stoczniowiec), Artur Waś i Adrian Wielgat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- W Berlinie trenowaliśmy już na dużej intensywności. Skupiliśmy się przede wszystkim na jeździe na łyżwach. Były interwały, wytrzymałość oraz intensywna i długa jazda. Trenowało nam sie bardzo dobrze. Ćwiczenia na torze uzupełnialiśmy rowerem i siłownią. W czwartek, 29 września jedziemy już do Inzell, kontunuować przygotowania do sezonu - powiedział stoczniowiec.org.pl Marcin Bachanek.

Fot. polsatsport.pl


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po