Aktualności

Wytrzymałość oraz intensywna i długa jazda

2016-09-25 17:32:06

Kończy się dwutygodniowe zgrupowanie kadry kobiet i mężczyzn w łyżwiarstwie szybkim. Reprezentanci Polski trenowali na torze lodowym w Berlinie. W obozie przygotowawczym udział wzięła czwórka panczenistów GKS Stoczniowiec.

W Berlinie spotkała się cała krajowa czołówka łyżwiarzy szybkich, łącznie z medalistami olimpijskimi z Sochi. W gronie pań można było zobaczyć: Katarzynę Bachledę-Curuś, Natalię Czerwonka, Magdalenę Czyszczoń, Angelikę Fudalej, Aleksandrę Goss (GKS Stoczniowiec), Aleksandrę Kapruziak, Urszulę Włodarczyk, Katarzynę Woźniak oraz Luizę Złotkowską. Wśród panów zaprezentowali się: Marcin Bachanek (GKS Stoczniowiec), Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki, Michał Ostaszewski, Aleksander Puszkarski (GKS Stoczniowiec), Piotr Puszkarski (GKS Stoczniowiec), Artur Waś i Adrian Wielgat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- W Berlinie trenowaliśmy już na dużej intensywności. Skupiliśmy się przede wszystkim na jeździe na łyżwach. Były interwały, wytrzymałość oraz intensywna i długa jazda. Trenowało nam sie bardzo dobrze. Ćwiczenia na torze uzupełnialiśmy rowerem i siłownią. W czwartek, 29 września jedziemy już do Inzell, kontunuować przygotowania do sezonu - powiedział stoczniowiec.org.pl Marcin Bachanek.

Fot. polsatsport.pl


Ważne
UWAGA! ZMIANA W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁKI HOKEJA NA LODZIE

Pilne! Informacja o zmianach w funkcjonowaniu szkółki hokejowej w piątek, 7 grudnia 2018 roku. Ze względu na mecz Polskiej Hokej Ligi cotygodniowe zajęcia dla dzieci w hokeju na lodzie zostają odwołane...   

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK. 

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po