Aktualności

Wymarzony początek sezonu

2020-10-06 11:12:46

Stoczniowcy liderem rozgrywek drugiej ligi siatkarskiej. Podopieczni Bartosza Szczypczyka pewnie wygrali obydwa spotkania u siebie z Notecią Czarnków i na wyjeździe z SMS-em Police. Biało-niebiescy jako jedyny zespół w stawce drugoligowców nie stracili jeszcze nawet seta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Może to nie są najsilniejsze zespoły w naszych rozgrywkach, ale każde zwycięstwo trzeba wywalczyć na parkiecie. Trzeba grać na wysokiej koncentracji i konsekwentnie realizować założony plan. W tych dwóch spotkaniach tego właśnie dokonaliśmy. W najbliższą sobotę liczymy na podtrzymanie formy i zwycięskiej passy w rywalizacji z zespołem Stalpro Błyskawica Szczecin – powiedział trener Bartosz Szczypczyk.

Stoczniowiec - Noteć Czarnków 3:0 (25:18, 25:19, 26:24)

SMS Police - Stoczniowiec 0-3 (20:25, 20:25, 18:25)

Wiemy natomiast, że siatkarze Stoczniowca nie sięgną na pewno po Puchar Polski. Już w  rundzie wstępnej rozgrywek gdańszczanie ulegli Konspolowi Słupca.

Stoczniowiec - Konspol Słupca 1:3 (25:19, 21:25, 18:25, 17:25)


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po