Aktualności

Wygrana po karnych

2019-03-20 10:49:26

Udanie turniej finałowy MPJ w Sanoku zainaugurowali młodzi hokeiści Stoczniowca. Podopieczni Krzysztofa Lehmanna 5:4 po serii karnych zwyciężyli miejscowe Niedźwiadki. W regulaminowym czasie było 4:4, a dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biało-niebiescy prowadzenie w tym spotkaniu oddali dopiero pod koniec trzeciej tercji. Wcześniej z rywalami prowadzili już nawet 3:0, a następnie 4:2. Co ciekawe Stoczniowcy swoją trzecią bramkę zdobyli grając w podwójnym osłabieniu, a na listę strzelców wpisał się Krystian Mocarski. Pozostałe gole dla ekipy z Gdańska zdobyli: Kacper Fruczek, jeszcze raz Mocarski, Kacper Niedźwiedzki, a decydującą o zwycięstwie bramkę z rzutu karnego strzelił Igor Smal (moment zdobycia gola na zdjęciu poniżej). Dodajmy, że do wyłonienia zwycięzcy meczu potrzebnych było aż 16 rzutów karnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Horror, najważniejsze jednak, że wygrywamy. Obawiałem się trochę tego meczu, bo tu w kontekście walki o medale mówi się tylko o Niedźwiadkach, tegorocznych triumfatorach Centralnej Ligi Juniorów. Fajnie zagraliśmy w pierwszej tercji, wszystko mieliśmy pod kontrolą. Teraz tak mądrze musimy zagrać z Polonią Bytom. Jeśli wygramy, mamy wówczas duże szanse na awans do czwórki -  powiedział trener Krzysztof Lehmann.

Niedźwiadki Sanok U20 (JR) - GKS Stoczniowiec U20 (JR) 4:5 k. (0:2, 2:1, 2:1, 0:0, 2:3k)

GKS Stoczniowiec: Soliński Wiktor, Gasparyan Arsen - Wala Jakub, Baranouski Aliaksei, Smal Igor, Mocarski Krystian, Wołoszyk Bartosz, Liśkiewicz Bartosz, Boboshko Danilo,  Niedźwiecki Kacper, Ebertowski Maurycy, Pluciński Paweł, Kasicki Jan, Wenz Wiktor, Hadowski Oskar, Kuczek Oskar, Fruczek Kacper, Laskowski Adam, Murawski Kacper.

Fot. Tomasz Sowa / MOSiR Sanok

 


Ważne
DOŁĄCZ DO URBANOWICZA. WYBIERZ NAUKĘ W LICEUM SPORTOWYM ORAZ TRENINGI W STOCZNIOWCU

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2019/2020, a co za tym idzie związane z tym testy sportowe. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 20 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są znani polscy hokeiści m.in. Maciej Urbanowicz czy Aron Chmielewski.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po