Aktualności

Wpadka drugoligowców

2020-11-24 16:16:51

Gorzką pigułkę muszą przełknąć hokeiści Stoczniowca Oliwa. Po dwóch zwycięstwach gdańszczanie zanotowali pierwszą porażkę. Ekipa Biało-niebieskich nie sprostała na tafli Hali Olivia stołecznym Warsaw Capitals. Goście w ramach II ligi północnej zwyciężyli 7:0.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Warszawa przyjechała do nas dobrze nastawiona i pewna swego. Wiedzieliśmy o tym, jak również zdawaliśmy sobie sprawę, że będą uważni i dobrze zorganizowani na lodzie. Nie zaskoczyli nas swoją dobrą dyspozycja, ale my sami zaskoczyliśmy siebie swoją postawą, a wręcz momentami bezradnością. Dwie łatwe wygrane, które odnieśliśmy w dwóch pierwszych kolejkach, spowodowały, że najwidoczniej obrośliśmy w piórka. Dziękujemy Capitalsom za lekcje pokory. Za dwa tygodnie w Gdańsku gościmy BKS Bydgoszcz i już nie możemy się doczekać kolejnego meczu. Nie odpuszczamy, jedziemy dalej i na pewno niebawem się odkujemy – powiedział trener GKS Stoczniowiec Oliwa, Michał Michałkiewicz.

GKS Stoczniowiec Oliwa - KH Warsaw Capitals 0:7 (0:4, 0:2, 0:1)

Stoczniowiec: Kopyciński Wiktor, Zaręba Przemysław - Ruszkowski Michał, Kazimierczak Artur, Zalewski Kamil, Shcherbakov Dmytro, Murawski Kacper, Paruszewski Szymon, Cytawa Stanisław, Sochacki Michał, Michałkiewicz Michał, Małachowski Ireneusz, Bruliński Arkadiusz, Szwed Paweł, Grajewski Paweł, Mindak Maciej i Dzięgiel Paweł.

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 23-24.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 23-24.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po