Aktualności

Wpadka drugoligowców

2020-11-24 16:16:51

Gorzką pigułkę muszą przełknąć hokeiści Stoczniowca Oliwa. Po dwóch zwycięstwach gdańszczanie zanotowali pierwszą porażkę. Ekipa Biało-niebieskich nie sprostała na tafli Hali Olivia stołecznym Warsaw Capitals. Goście w ramach II ligi północnej zwyciężyli 7:0.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Warszawa przyjechała do nas dobrze nastawiona i pewna swego. Wiedzieliśmy o tym, jak również zdawaliśmy sobie sprawę, że będą uważni i dobrze zorganizowani na lodzie. Nie zaskoczyli nas swoją dobrą dyspozycja, ale my sami zaskoczyliśmy siebie swoją postawą, a wręcz momentami bezradnością. Dwie łatwe wygrane, które odnieśliśmy w dwóch pierwszych kolejkach, spowodowały, że najwidoczniej obrośliśmy w piórka. Dziękujemy Capitalsom za lekcje pokory. Za dwa tygodnie w Gdańsku gościmy BKS Bydgoszcz i już nie możemy się doczekać kolejnego meczu. Nie odpuszczamy, jedziemy dalej i na pewno niebawem się odkujemy – powiedział trener GKS Stoczniowiec Oliwa, Michał Michałkiewicz.

GKS Stoczniowiec Oliwa - KH Warsaw Capitals 0:7 (0:4, 0:2, 0:1)

Stoczniowiec: Kopyciński Wiktor, Zaręba Przemysław - Ruszkowski Michał, Kazimierczak Artur, Zalewski Kamil, Shcherbakov Dmytro, Murawski Kacper, Paruszewski Szymon, Cytawa Stanisław, Sochacki Michał, Michałkiewicz Michał, Małachowski Ireneusz, Bruliński Arkadiusz, Szwed Paweł, Grajewski Paweł, Mindak Maciej i Dzięgiel Paweł.

 


Ważne
W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana do 31 stycznia 2021 roku. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

HOKEIŚCI STOCZNIOWCA W KRAJOWEJ ELICIE

Wszystko za sprawą Gdańskiego Klubu Hokejowego Spółka Akcyjna. Zawiązany został 26 czerwca 2020 roku,  dokładnie w 50. rocznicę powstania Robotniczego Klubu Sportowego Stoczniowiec. Drużyna seniorów GKH SA występuje w Polskiej Hokej Lidze, najwyższej klasie rozgrywkowej  w Polsce.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po