Aktualności

Władysław Łęczkowski ze złotą odznaką PZHL

2017-06-27 17:57:09

Prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Dawid Chwałka podczas zjazdu federacji uhonorował delegatów odznakami PZHL. Wśród wyróżnionych znalazł się wiceprezes GKS Stoczniowiec Władysław Łęczkowski. Wszystko za sprawą bez mała 50-letniej działalności na rzecz gdańskiego i krajowego hokeja.

Poza Łęczkowskim (na zdjęciu poniżej pierwszy z prawej) złote odznaki trafiły do Jerzego Kajzera, Danuty Piorun, Karola Pawlika i Marty Zawadzkiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Srebrnymi odznakami PZHL-u wyróżniono Grzegorza Dzięciołowskiego, Jacka Rokickiego, Katarzynę Zygmunt oraz prezesa Pomorskiego ZHL, sędziego, a w przeszłości zawodnika GKS Stoczniowiec Macieja Pachuckiego (drugi z prawej). Odznaczenia przyznano również nieobecnym na zjeździe: Henrykowi Zabrockiemu złotą, a Januszowi Bochińskiemu, Krzysztofowi Lehmannowi i Tomaszowi Heltmanowi srebrną. Wszyscy są lub w przeszłości byli związani z GKS Stoczniowiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skład gdańskiej delegacji na zjazd PZHL uzupełnili przedstawiciele GKS Stoczniowiec Marek Kostecki oraz Maciej Turnowiecki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ważne
DOŁĄCZ DO URBANOWICZA. WYBIERZ NAUKĘ W LICEUM SPORTOWYM ORAZ TRENINGI W STOCZNIOWCU

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2019/2020, a co za tym idzie związane z tym testy sportowe. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 20 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są znani polscy hokeiści m.in. Maciej Urbanowicz czy Aron Chmielewski.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po