Aktualności

Wielkie serca i emocje. Dzieciaki zagrały w hokejowym turnieju szkółek

2019-04-11 13:55:13

16. zespołów podzielonych na dwie grupy, blisko 100. młodych hokeistów i trzy dni turniejowych zmagań. Na tafli dużej Hali Olivia zakończył się turniej podsumowujący zajęcia hokeja na lodzie w sezonie 2018/19 dla dzieci w wieku 4 -12 lat. W grupie starszej zwyciężyli hokeiści Dragons, w grupie młodszej najlepszy okazał się zespół Automatyki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Kolejny, już 29. w historii, turniej za nami. Ponad setka zawodników zostawiła przez ostatnie trzy dni mnóstwo serducha na lodzie. Wszystkim gratulujemy. Mimo, iż niektórym się nie wiodło, mimo, że czasami było bardzo ciężko, to nikt się nie poddawał i wszyscy wytrwale walczyli do końca. Do zobaczenia na treningach już w następnym sezonie. Za wszystkich trzymamy kciuki – powiedział trener Paweł Zwoliński, jeden ze szkoleniowców prowadzących zajęcia w ramach organizowanej przez GKS Stoczniowiec szkółki hokejowej (na zdjęciu poniżej wspólnie z pozostałymi szkoleniowcami - Pawłem Jakubowskim, Zenkiem Obłońskim, Arturem Kosteckim oraz Krzysztofem i Arturem Lehmann).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwycięska drużyna Dragons wystąpiła w następującym zestawieniu: Olaf Skoczylas, Tymon Ścisłowski, Tymon Wisiński, Jan Plewnicki, Paweł Plewnicki, Konrad Kowalski Igor Mazurek, Adam Krajewski.

Z kolei w skład zespołu Automatyki wchodzili: Krzysztof Kostecki, Kosma Szymański, Igor Madaliński, Darek Połom, Maks Nowakowski i Maciej Matulaniec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

Grupa Starsza

 1. DRAGONS [najlepszy strzelec Adam Krajewski, najlepszy zawodnik Konrad Kowalski]
 2. OGNISTE POMIDORY [najlepszy strzelec Oliver Tyszko, najlepszy zawodnik Julek Mielniczuk]
 3. IKEA [najlepszy strzelec Miłosz Pakulski, najlepszy zawodnik Ksawery Kunze]
 4. GANG PLEŚNIAKÓW [najlepszy strzelec Julek Panasewicz, najlepszy zawodnik Marcel Suchocki]
 5. ŁOKIEĆ PIĘTA [najlepszy strzelec Szymon Holm, najlepszy zawodnik Paweł Pozauć]
 6. OGNISTE OGÓRKI [najlepszy strzelec Aleks Sosnowski, najlepszy zawodnik Wojtek Wolas]
 7. PUSZYSTE OWIECZKI [najlepszy strzelec Paweł Zaborowski, najlepszy zawodnik Tomek Pionk]
 8. AMERICAN STARS [najlepszy strzelec Szymon Jarząbkiewicz, najlepszy zawodnik Filip Bereśniewicz]

Grupa  Młodsza

 1. AUTOMATYKA [najlepszy strzelec Krzysztof Kostecki, najlepszy zawodnik Darek Połom]
 2. PŁONĄCE DIABŁY [najlepszy strzelec Jacek Mincer, najlepszy zawodnik Borys Kasprzak]
 3. OGNISTE ANANASY [najlepszy strzelec Olek Urban, najlepszy zawodnik Łukasz Kostecki]
 4. SHARKS [najlepszy strzelec Fabian Mielniczuk, najlepszy zawodnik Dorian Jaśkiewicz]
 5. CZERWONE WRÓBLE [najlepszy strzelec Adam Mędlarski, najlepszy zawodnik Alek Wilkicki]
 6. PINGWINY [najlepszy strzelec Marcel Komorowski, najlepszy zawodnik Szymon Stiler]
 7. DRAGONS [najlepszy strzelec Filip Szot, najlepszy zawodnik Stanisław Cieślik]
 8. STOCZNIOWIEC [najlepszy strzelec Hubert Prasnowski, najlepszy zawodnik Maks Marszałkowski]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sezonie 2018/2019 szkółki hokeja na lodzie cieszyły się dużą popularnością. Teraz rozbrat z treningami potrwa bez mała pięć miesięcy. Młodzi adepci hokeja na lód powrócą pod koniec września.

 


Ważne
SZKÓŁKI RUSZĄ W PIERWSZY WEEKEND PAŹDZIERNIKA

W tym sezonie szkółki hokejowa, łyżwiarska i short track czekają na młodych sportowców już od 04 października. Zajęcia hokejowe odbywają się w małej, natomiast lekcje łyżwiarstwa figurowego i szybkiego, prowadzone są w dużej Hali Olivia.

JUŻ NIEBAWEM STARTUJE SEZON NA ŁYŻWY

Jeszcze tej jesieni czeka nas zimowe szaleństwo! W hali Olivia od 05 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do 29 marca 2020 roku.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Kalendarz imprez
HOKEJOWY ROZKŁAD JAZDY 14-15 WRZEŚNIA

GKS  Stoczniowiec informuje, że w sobotę, 14 września oraz w niedzielę 15 września 2019 roku w Hali Olivia swoje mecze rozegrają nasze wicemistrzynie kraju, pierwszoligowcy oraz drużyna młodzików. Podopieczne Henryka Zabrockiego rozpoczną od mocengo uderzenia i meczu z Polonią Bytom, zespół Krzysztofa Lehmanna zmierzy swoje siły z SMS Toruń i ŁKH Łódź, natomiast najmłodsza ekipa Biało-niebieskich także zagra z ŁKH Łódź.

OLIVIA CAMERATA: ALL THAT JAZZ!

Zapraszamy na emocjonujący, pełen pasji i pozytywnej energii koncert Olivia Camerata. Wydarzenie odbędzie się 14 września br., o godzinie 17.00 na patio Olivia Business Centre. Partnerem uroczystości jest GKS Stoczniowiec. 

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po