Aktualności

Wicemistrzynie na remis

2017-10-09 17:38:21

Nie udało się hokeistkom GKS Stoczniowiec wywieźć kompletu punktów z Janowa. O ile pierwszy mecz gdańszczanki wygrały 4:0 (1:0, 2:0,1:0), o tyle drugie spotkanie, mimo początkowego prowadzenia, przegrały 1:3. Po czterech meczach na koncie naszych zawodniczek jedna wygrana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sobotnim meczu podopieczne Henryka Zabrockiego nie pozostawiły złudzeń gospodyniom. Gole dla gdańskiej drużyny zdobyły: Aneta Błaszak (asysta Natalia Kamińska - Katarzyna Kasprzycka), Katarzyna Kasprzycka (asysta Renata Tokarska), Katarzyna Kasprzycka (bez asysty), Marta Bigos (Tetiana Onyszczenko - Ewa Podracka). W niedzielę zapowiadało się na podobny secenariusz, ale po trafieniu Tetiany Onyszczenko (asysta Renata Tokarska – Aneta Błaszak) nie udało się podwyższyć rezultatu, co więcej w drugiej tercji Naprzód wyrównał, a w trzeciej odsłonie dołożył dwa gole.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec: Kosińska, Kwiatkowska – Kamińska, Tokarska, M. Bigos, Kasprzycka, Błaszak – Korkuz, Podracka, Siejka, Onyszczenko, Banaś – Grzelak. Trener Henryk Zabrocki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Naprzód Janów


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po