Aktualności

Wicelider za mocny dla rywalek

2018-10-22 17:52:21

Przybyły, zobaczyły, zwyciężyły. Hokeistki Stoczniowca umocniły się na 2. miejscu w tabeli, po tym, jak dwukrotnie na wyjeździe pokonały GKS Atomówki Tychy. Obydwa spotkania były bardzo zacięte, a wynik rozstrzygał się w ostatnich tercjach pojedynków.

 

 

- Cieszy, że wywozimy z trudnego terenu cenne punkty. W obydwu spotkaniach dziewczyny były lepsze od swoich rywalek, wypracowały sobie więcej sytuacji do zdobycia gola. Czasami tak bywa, że worek z bramkami nie rozwiązuje się od razu. Dla nas nie ma to znaczenia. Najważniejsze, że wygrywamy i idziemy do przodu – powiedział trener Biało-niebieskich Henryk Zabrocki.

SKKH Atomówki GKS Tychy (K) - GKS Stoczniowiec (K) 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)

Bramki: Tetiana Onyshchenko i Katarzyna Kasprzycka po 2 gole. Więcej na temat tego meczu [TUTAJ]

SKKH Atomówki GKS Tychy (K) - GKS Stoczniowiec (K) 2:6 (1:1, 0:0, 1:5)

Bramki: Maja Banaś, Tetiana Onyshchenko po 2 oraz Katarzyna Kasprzycka i Dominika Korkuz. Więcej na temat tego meczu [TUTAJ]

Zobacz również [TABELA I TERMINARZ]

 

Poniżej wyjazd hokeistek Stoczniowca na Górny Śląsk w obiektywie sztabu szkoleniowego gdańskiej drużyny:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po