Aktualności

Ważne zwycięstwo żaków młodszych

2019-01-19 19:35:27

Podopieczni Pawła Jakubowskiego (na zdjęciu poniżej) w rozgrywkach drużyn kategorii wiekowej U-12 nie mają sobie równych. Młodzi gdańszczanie wygrali wszystkie z dotychczasowych ośmiu spotkań,  ostatnie na tafli w Łodzi. Stoczniowcy mierzyli siły z miejscowym ŁKH, bezpośrednim sąsiadem w tabeli i jednym z głównych rywali do całej wygranej w rozgrywkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŁKH Łódź U12 (ŻM) - GKS Stoczniowiec U12 (ŻM) 4:9 (2:4, 1:1, 1:4)

Bramki dla Stoczniowca: Vitek Jakub 3, Gulczyński Jan 2 oraz po jednej - Filip Błażej, Chyrkin Wora, Juchniewicz II Jacek i Połczyński Franciszek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec: Fruczek Radosław, Karol Dawid, Gulczyński Jan, Sochacki Maciej, Dawid Borys, Vitek Jakub, Chyrkin Wora, Połczyński Franciszek, Wasiluk Dawid, Krajewski Adam, Filip Błażej, Juchniewicz II Jacek, Salewski Maksymilian, Polnar Mieszko, Vaneev Maxim, Kowalski II Konrad, Sencerz Anna, Szymański Mikołaj, Karpiński Stanisław, Suchocki Marcel, Dzikowski Dominik, Nowaczyk Adrian.

 


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po