Aktualności

Ujemny bilans z Sokołami

2019-01-05 18:40:06

Młodzicy Stoczniowca zanotowali zwycięstwo po dogrywce i porażkę, natomiast żacy starsi nie wykorzystali atutu własnej tafli i dwukrotnie ulegli torunianom. Sokoły z wyraźną przewagą przewodzą rozgrywkom zarówno drużyn w kategorii wiekowej U16, jak i wśród zespołów z rocznika 2005 i młodszych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec U16 (MŁ) - MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 7:9 (2:2, 2:3, 3:4)

Bramki dla Stoczniowca: Kuźmicz Tadeusz 3 gole, Rudnicki Aleksander 2 bramki oraz Filip Ananiew i Jakub Duzinkiewicz po jednym trafieniu.

GKS Stoczniowiec U16 (MŁ) - MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 4:3d (0:0, 1:3, 2:0, 1:0d)

Bramki dla Stoczniowca: Kaczmarek Jonathan 2 gole oraz Stańczyk Marceli i Kuźmicz Tadeusz po jednym golu.

GKS Stoczniowiec: Szczepkowski Mikołaj, Jachim Bartosz - Ananiew Filip, Stańczyk Marceli, Kuźmicz Tadeusz, Kurnicki Oliwier, Bielecki Jakub, Rudnicki Aleksander, Kaczmarek Jonathan, Trzebiatowski Wiktor, Wenz Wiktor, Simiński Antoni, Laskowski Adam, Wardziński Jan, Duzinkiewicz Jakub, Turos Oliwier, Drzewucki Marcel, Rak Kosma, Besarab Danilo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) - MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 3:12 (0:2, 1:5, 2:5)

Bramki dla Stoczniowca: Nawrot Michał, Gulczyński Kacper, Vitek Jakub.

GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) - MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 4:8 (0:2, 3:5, 1:1)

Bramki dla Stoczniowca: Juchniewicz II Jacek 2 gole oraz Dawid Maksymilian i Vitek Jakub po jednej bramce.

GKS Stoczniowiec: Fruczek Radosław, Jóźwiak Wojciech - Daniluk Oskar, Afelt Michał, Dawid Maksymilian, Vitek Jakub, Nawrot Michał, Banaczyk Marek, Gulczyński Kacper, Juchniewicz II Jacek, Bagiński Patryk, Pezowicz Maciej, Laskowski Mateusz, Tuszkowski Adam, Łapińska Julia, Ziniak Michał, Nowak III Mateusz, Piwowarski Karol, Chyrkin Wora.

 


Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK 27.11 i 5.12

GKS Stoczniowiec informuje, że w dniu 27 listopada 2021 roku zostają odwołane zajęcia szkółki łyżwiarstwa.

OGÓLNODOSTĘPNE ŚLIZGAWKI W DNIACH 04-05.12.2021 ROKU

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 04-05.12.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ Z GKS STOCZNIOWIEC

W 2021 roku zaplanowano szereg spotkań oraz szkoleń dla zawodników i zawodniczek Stoczniowca właśnie z zakresu profilaktyki uzależnień. Poprzez sport oraz organizację czasu wolnego promowana będą nie tylko zimowe dyscypliny związane z naszym Klubem, ale również zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Przeszkoleni trenerzy przekażą informacje na temat negatywnych skutków sięgania po różnego rodzaju używki, głównie alkohol oraz narkotyki. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po