Aktualności

U boku kadrowiczów

2016-08-24 22:01:28

Nie lada gratka spotkała Julię Rogacewicz i Jana Franaszczuka. Występujący na torze krótkim młodzi łyżwiarze szybcy GKS Stoczniowiec mają okazję poćwiczyć z najlepszymi panczenistami w kraju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Gdańsku trwa zgrupowanie reprezentacji Polski w short tracku. Pod okiem selekcjonerki Anny Łukanowej – Jakubowskiej w małej hali Olivia trenuje 11. najlepszych łyżwiarzy szybkich w Polsce.

 - Julia i Janek mogą gościnnie uczestniczyć w treningach kadry. Dzięki uprzejmości trenerki reprezentacji mają szansę podpatrywać najlepszych zawodników w kraju, a także przyglądać się z pozycji lodu specjalistycznemu treningowi, poświęconemu pracy nad szybkością – mówi Agnieszka Bagińska, trenerka łyżwiarzy szybkich GKS Stoczniowiec.

 Zgrupowanie kadry potrwa do 29 sierpnia. Julia Rogacewicz i Jan Franaszczuk do tego czasu uczestniczyć będą w zajęciach reprezentacji.

 


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po