Aktualności

Tychy zdobyte! Ważne zwycięstwo hokeistek Stoczniowca!

2016-02-28 18:46:21

Pierwsze starcie w pófinale PLHK dla zawodniczek Stoczniowca. Gdańszczanki 4:3 na tafli w Tychach zwyciężyły GKS Atomówki i są bliżej awansu do wielkiego finału Mistrzostw Polski. Gra toczy się do dwóch wygranych. Za tydzień pojedynek w Hali Olivia. 

Podopieczne trenera Henryka Zabrockiego na pierwszy mecz pófinałowy do Tychów jechały z jednym postanowieniem – wygrać mecz i do rywalizacji w Gdańsku przystąpić z korzystniejszej pozycji. Sztuka udała się, ale spotkanie z tyszankami to była prawdziwa bitwa. Rozpoczęło się szczęśliwie dla gdańszczanek, ale miejscowe skutecznie goniły wynik i po pierwszej tercji było 2:2. Druga odsłona zakończyła się bezbramkowych remisem. Hokeistkom Stoczniowca w trzeciej tercji udało się jednak zaskoczyć rywalki. Biało-niebieskie wbiły dwa gole, tracąc jedną bramkę i ostatecznie pokonały GKS Atomówki. Tym większe gratulacje, bowiem trener Henryk Zabrocki do dyspozycji miał właściwie dwie piątki zawodniczek.

Kolejna rywalizacja z tyszankami w najbliższą sobotę, 5 marca o godzinie 20.00 w małej Hali Olivia. W przypadku wygranej gdańszczanki zapewnią sobie awans do finału Mistrzostw Polski w hokeju na lodzie. Przypomnijmy, że zawodniczki Stoczniowca bronią złotego medalu.

 

GKS Atomówki Tychy – GKS Stoczniowiec 3:4 (2:2, 0:0, 1:2)

Bramki dla Stoczniowca: Marta Bigos (asysta Aleksandra Berecka), Magdalena Obłońska (asysta Renata Tokarska), Maja Banaś (bez asysty), Katarzyna Kasprzycka (asysta Aleksandra Berecka).

GKS Stoczniowiec: Agata Kosińska, Dagmara Kulaszewicz - Renata Tokarska, Małgorzata Nowak, Maja Banaś, Aleksandra Berecka, Marta Bigos, Katarzyna Kasprzycka, Sylwia Wnuczko, Magdalena Obłońska, Katarzyna Bodus, Alicja Siejka, Katarzyna Hermann.


Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK 27.11 i 5.12

GKS Stoczniowiec informuje, że w dniu 27 listopada 2021 roku zostają odwołane zajęcia szkółki łyżwiarstwa.

OGÓLNODOSTĘPNE ŚLIZGAWKI W DNIACH 04-05.12.2021 ROKU

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 04-05.12.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ Z GKS STOCZNIOWIEC

W 2021 roku zaplanowano szereg spotkań oraz szkoleń dla zawodników i zawodniczek Stoczniowca właśnie z zakresu profilaktyki uzależnień. Poprzez sport oraz organizację czasu wolnego promowana będą nie tylko zimowe dyscypliny związane z naszym Klubem, ale również zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Przeszkoleni trenerzy przekażą informacje na temat negatywnych skutków sięgania po różnego rodzaju używki, głównie alkohol oraz narkotyki. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po