Aktualności

Trzy Julie na pierwszych treningach hokeistek

2017-08-13 18:00:23

Z  Julią Grzelak, Julią Zawitowską oraz Julią Łapińską w składzie zaczęły przygotowania do sezonu wicemistrzynie kraju w hokeju na lodzie. W nadchodzących rozgrywkach cele niezmienne, czyli walka o czołowe lokaty w PLHK.

Za drużyną Stoczniowca tydzień treningów na lodzie. Trener Henryk Zabrocki (na zdjęciu) nie ukrywa, że chciałby, aby jego zespół również w najbliższym sezonie mierzył wysoko. Mistrzynie kraju sprzed dwóch lat, ubiegłoroczne i tegoroczne srebrne medalistki mistrzostw Polski chcą wygrywać w każdym meczu i podobnie jak w latach minionych życzą sobie udziału w wielkim finale. Jak na razie nowe twarze w zespole to zawodniczka formacji ataku Julia Zawitowska (dotychczas występująca w zespołach amatorskich), obrończyni Julia Grzelak z Vikinga Elbląg oraz wychowanka Stoczniowca, napastniczka, Julia Łapińska (w lutym wspólnie z chłopięcą drużyną U-12 GKS Stoczniowiec wzięła udział w turnieju Pee-Wee w Kanadzie, uznawanym za nieoficjalne MŚ tej kategorii wiekowej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 sierpnia gdański zespół opuszczą bramkarka Agata Kosińska oraz Katarzyna Kasprzycka i Natalia Kamińska. Wszystko za sprawą zgrupowania żeńskiej reprezentacji Polski w hokeju na lodzie, które odbędzie się w Sosnowcu (Polki czekają dwa wyjazdowe mecze towarzyskie z Węgierkami). Z różnych przyczyn na zgrupowaniu kadry nie pojawią się Marta Bigos oraz Renata Tokarska. Pod koniec sierpnia z kolei awizowany jest przyjazd do Gdańska, znanej już z występów w GKS Stoczniowiec Tetiany Onyshchenko (na zdjęciu poniżej podczas ceremonii wręczenia medali MP).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hokeistki Stoczniowca ligowe zmagania rozpoczną za miesiąc. W połowie września w hicie na inaugurację sezonu zagrają w Bytomiu z mistrzyniami kraju.

[TU ZOBACZYSZ ROZKŁAD JAZDY STOCZNIOWCA NA SEZON 2017/2018]

 

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 22-23.01.2022 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 22-23.01.2022

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ Z GKS STOCZNIOWIEC

W 2021 roku zaplanowano szereg spotkań oraz szkoleń dla zawodników i zawodniczek Stoczniowca właśnie z zakresu profilaktyki uzależnień. Poprzez sport oraz organizację czasu wolnego promowana będą nie tylko zimowe dyscypliny związane z naszym Klubem, ale również zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Przeszkoleni trenerzy przekażą informacje na temat negatywnych skutków sięgania po różnego rodzaju używki, głównie alkohol oraz narkotyki. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po