Aktualności

Trzy Julie na pierwszych treningach hokeistek

2017-08-13 18:00:23

Z  Julią Grzelak, Julią Zawitowską oraz Julią Łapińską w składzie zaczęły przygotowania do sezonu wicemistrzynie kraju w hokeju na lodzie. W nadchodzących rozgrywkach cele niezmienne, czyli walka o czołowe lokaty w PLHK.

Za drużyną Stoczniowca tydzień treningów na lodzie. Trener Henryk Zabrocki (na zdjęciu) nie ukrywa, że chciałby, aby jego zespół również w najbliższym sezonie mierzył wysoko. Mistrzynie kraju sprzed dwóch lat, ubiegłoroczne i tegoroczne srebrne medalistki mistrzostw Polski chcą wygrywać w każdym meczu i podobnie jak w latach minionych życzą sobie udziału w wielkim finale. Jak na razie nowe twarze w zespole to zawodniczka formacji ataku Julia Zawitowska (dotychczas występująca w zespołach amatorskich), obrończyni Julia Grzelak z Vikinga Elbląg oraz wychowanka Stoczniowca, napastniczka, Julia Łapińska (w lutym wspólnie z chłopięcą drużyną U-12 GKS Stoczniowiec wzięła udział w turnieju Pee-Wee w Kanadzie, uznawanym za nieoficjalne MŚ tej kategorii wiekowej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 sierpnia gdański zespół opuszczą bramkarka Agata Kosińska oraz Katarzyna Kasprzycka i Natalia Kamińska. Wszystko za sprawą zgrupowania żeńskiej reprezentacji Polski w hokeju na lodzie, które odbędzie się w Sosnowcu (Polki czekają dwa wyjazdowe mecze towarzyskie z Węgierkami). Z różnych przyczyn na zgrupowaniu kadry nie pojawią się Marta Bigos oraz Renata Tokarska. Pod koniec sierpnia z kolei awizowany jest przyjazd do Gdańska, znanej już z występów w GKS Stoczniowiec Tetiany Onyshchenko (na zdjęciu poniżej podczas ceremonii wręczenia medali MP).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hokeistki Stoczniowca ligowe zmagania rozpoczną za miesiąc. W połowie września w hicie na inaugurację sezonu zagrają w Bytomiu z mistrzyniami kraju.

[TU ZOBACZYSZ ROZKŁAD JAZDY STOCZNIOWCA NA SEZON 2017/2018]

 

 


Ważne
JEST KOMUNIKAT KLUBU W SPRAWIE KWIETNIOWEGO TURNIEJU SZKÓŁEK

Trzydniowy turniej młodzieżowy zakończy zajęcia w ramach tegorocznej szkółki hokeja na lodzie. Wyłonione spośród uczestników szkolenia zespoły rywalizację rozpoczną w poniedziałek, 8 kwietnia. Areną zmagań będzie tafla lodowa dużej Hali Olivia.

RUSZYŁ PROGRAM „CHODŹ NA ŁYŻWY”

GKS Stoczniowiec zaprasza dzieci na nieodpłatne zajęcia szkółki łyżwiarskiej w ramach programu „Chodź na łyżwy” Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego. Lekcje tradycyjnie odbywać się będą w dużej Hali Olivia, o stałych porach, w terminach funkcjonowania szkółki łyżwiarskiej. 

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

WIEMY DO KIEDY POTRWAJĄ POPULARNE ŚLIZGAWKI I SZKÓŁKI W HALI OLIVIA

Jeszcze w  marcu i na początku kwietnia czeka nas w Olivii zimowe szaleństwo. Wszyscy chętni do 7 kwietnia będą mogli rekreacyjnie pojeździć na łyżwach, czy wziąć udział w zajęciach łyżwiarskich lub hokeja na lodzie. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w sumie wypełni jeszcze pięć weekendów marca oraz pierwszy piątek, sobotę i niedzielę kwietnia.

ZNAMY MARCOWE TERMINY SZKÓŁEK ŁYŻWIARSKIEJ I HOKEJOWEJ

Ważna informacja dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, a przede wszystkim rodziców i opiekunów dzieci, chętnych do udziału w zajęciach łyżwiarskich i hokejowych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w miesiącu marcu.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po