Aktualności

Trwa zwycięska seria hokeistów

2019-09-17 22:19:24

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo pierwszoligowców. Tydzień temu na wyjeździe przed Stoczniowcami kapitulowały Sokoły. Teraz wyższość gdańszczan uznać musieli zawodnicy toruńskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz Łódzkiego Klubu Sportowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podopieczni trenera Krzysztofa Lehmanna w 13-zespołowej stawce zajmują czwartą lokatę, mając tyle samo, 9 punktów, co prowadząca trójka: GKS Jastrzębie, Zagłębie Sosnowiec i MOSM Tychy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS STOCZNIOWIEC – SMS TORUŃ 4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
Bramki dla GKS Stoczniowiec: Igor Smal, Michał Naróg, Mateusz Strużyk (na zdjęciu powyżej) oraz Artiom Zhurauski.

GKS STOCZNIOWIEC -  ŁKH ŁÓDŹ  10:2 (5:0, 2:1, 3:1)
Gole dla GKS Stoczniowiec: Kacper Niedźwiecki 3, Bartosz Wołoszyk 2 oraz Kacper Fruczek, Filip Ananiew, Dmytro Shcherbakov, Mateusz Strużyk i Bartosz Liśkiewicz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec: W. Soliński, M. Szczepkowski - B. Liśkiewicz, J. Wala, B. Wołoszyk, M. Naróg, I. Smal - M. Krasakiewicz, A. Zhurauski, M. Strużyk, D. Szczerbakow, S. Łabinowicz - A. Samsonovich, G. Leśniak, A. Zhurauski,  D. Bondarenka,  K. Niedźwiecki - W. Wenz, O. Hadowski, P. Pluciński, K. Fruczek, F. Ananiew.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Anna Langowska

 

 


Ważne
ZNAMY DOKŁADNE TERMINY SZKÓŁEK W PAŹDZIERNIKU 2019

Ważna informacja dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, a przede wszystkim rodziców i opiekunów dzieci, chętnych do udziału w zajęciach łyżwiarskich i hokejowych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w miesiącu październiku.

SZKÓŁKI RUSZĄ W PIERWSZY WEEKEND PAŹDZIERNIKA

W tym sezonie szkółki hokejowa, łyżwiarska i short track czekają na młodych sportowców już od 04 października. Zajęcia hokejowe odbywają się w małej, natomiast lekcje łyżwiarstwa figurowego i szybkiego, prowadzone są w dużej Hali Olivia.

JUŻ NIEBAWEM STARTUJE SEZON NA ŁYŻWY

Jeszcze tej jesieni czeka nas zimowe szaleństwo! W hali Olivia od 05 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do 29 marca 2020 roku.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po