Aktualności

Trening z gwiazdami

2020-02-07 14:12:05

Czołowe polskie łyżwiarki szybkie Kamila Stormowska oraz Nikola Mazur wspierają młodych adeptów dyscypliny z Gdańska. Zawodniczki GKS Stoczniowiec w przerwie między zgrupowaniami oraz występami w najważniejszych imprezach Europy i świata, chętnie odwiedzają treningi młodzieży zrzeszonej w naszej sekcji short track.

Nie często zdarza się, aby dzieci i młodzież miały możliwość trenowania ramię w ramię ze swoimi idolkami. Udział Kamili Stormowskiej i Nikoli Mazur w zajęciach, to świadoma polityka władz klubu, mająca na celu zwiększenie motywacji i zdobycia praktycznej wiedzy w zakresie łyżwiarstwa szybkiego na torze krótkim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Nasze spotkania sprawiają wszystkim dużo przyjemności. Staramy się wesprzeć w pracy szkoleniowców GKS Stoczniowiec, jak i również w jakiś sposób urozmaić zajęcia, czy podzielić się doświadczeniem ze startów w Mistrzostwach Europy czy Pucharach Świata – mówi Kamila Stormowska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Chcemy, żeby były to ciekawie spędzone chwile przy dobrej zabawie. Dzieci mają zawsze mnóstwo pytań. Co jeszcze można zrobić lepiej? Jak się motywować? Jak unikać stresu przed zawodami? Jak spędzać czas poza lodem? Jak powinna wyglądać dieta łyżwiarza szybkiego? Jesteśmy tutaj między innymi właśnie po to, by odpowiedzieć na te pytania – podsumowała Nikola Mazur.

 


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po