Aktualności

Świetny występ naszej łyżwiarki z toru krótkiego

2018-10-29 21:34:57

Julia Krutysza została najlepszą zawodniczką rozegranych w Giżycku Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short tracku. Gdańszczanka zdobywając dwa medale złote i jeden krążek brązowy, wygrała klasyfikację generalną w kategorii junior C. Rafał Grycner radzi sobie co raz lepiej. Zawodnik w seniorskim wieloboju otarł się o podium.

Julia Krutysza ręce w geście zwycięstwa uniosła po przejechaniu dystansu 1000 metrów oraz po biegu na 1500 metrów. Brąz wywalczyła na dystansie 500 metrów. Trzy bardzo dobre rezultaty dały jej zwycięstwo w kategorii junior C.

Wśród juniorów C rywalizował również Adam Muchlado. Łyżwiarz Stoczniowca zajmował odpowiednio następujące lokaty: 5. (1500 m), 11. (500 m) oraz 7. (1000 m). Zdobyta suma punktów pozwoliła mu uplasować się piątym miejscu w klasyfikacji łącznej.

Srebrny medal na dystansie 1500 metrów wywalczył wracający po kontuzji do zdrowia i formy Rafał Grycner.  Łyżwiarz Stoczniowca w biegu na 500 metrów był czwarty, podobnie czwarte miejsce zajął w biegu na 1000 metrów. Tym samym Grycner w seniorskim wieloboju otarł się o podium i zajął czwarte, tak nielubiane przez sportowców miejsce.

Poniżej fotorelacja  z zawodów w Giżycku:

Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK

Informujemy o zmianach w funkcjonowaniu szkółek w październiku  i listopadzie 2018 roku. Ze względu na mecze Polskiej Hokej, przystąpienie Klubu GKS Stoczniowiec do programu "Chodź na łyżwy - Polska Łyżwa" oraz orgazniację Turnieju EIHC harmogram zajęć prezentuje się następująco

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK.

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.