Aktualności

Supremacja panczenistów Stoczniowca w Polsce

2020-11-30 14:29:30

Artur Nogal najlepszy w Mistrzostwach Polski w Wieloboju Sprinterskim. Łyżwiarz szybki GKS Stoczniowiec dwukrotnie triumfował na dystansie 500 metrów. Na odcinku kilometra raz był najlepszy, a raz zajął drugie miejsce błysk łyżwy za Piotrem Michalskim. W pierwszej ósemce imprezy poza zwycięskim Nogalem uplasowało się jeszcze trzech innych zawodników naszego Klubu (4. Sebastian Kłosiński, 7. Marcin Bachanek, 8. Janek Świątek). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Odczucia są bardzo dobre, bo jakie mogą być kiedy udało się obronić tytuł mistrzowski z ubiegłego roku. Dziś dałem z siebie wszystko, a wysoko forma startowa nie zawiodła i pozwoliła wygrać te mistrzostwa – powiedział zaraz po ostatnim starcie Artur Nogal.

To trzecie łyżwiarskie mistrzostwa Polski w ostatnich tygodniach. Pod koniec października odbyły się mistrzostwa Polski na dystansach, a z kolei w poprzedni weekend zawodnicy rywalizowali w wieloboju. Gwiazdą obydwu imprez był łyżwiarz Stoczniowca Szymon Palka. Jeśli dołożymy do tego sukces Artura Nogala, to bez wątpienia mamy do czynienia z supremacją zawodników naszego Klubu w Polsce.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIELOBÓJ SPRINTERSKI - MĘŻCZYŹNI

1. Artur Nogal 142.040
2. Damian Żurek 142.570
3. Piotr Michalski 142.655

500 M MĘŻCZYZN

1. Artur Nogal 35.51
2. Damian Żurek 35.88
3. Piotr Michalski 35.90

1000 M MĘŻCZYZN

1. Artur Nogal 1:11.23
2. Damian Żurek 1:11.33
3. Piotr Michalski 1:11.54

500 M MĘŻCZYZN

1. Artur Nogal 35.38
2. Damian Żurek 35.39
3. Piotr Michalski 35.67

1000 M MĘŻCZYZN

1. Piotr Michalski 1:10.63
2. Artur Nogal 1:11.07
3. Damian Żurek 1:11.27

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 23-24.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 23-24.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po