Aktualności

Supremacja panczenistów Stoczniowca w Polsce

2020-11-30 14:29:30

Artur Nogal najlepszy w Mistrzostwach Polski w Wieloboju Sprinterskim. Łyżwiarz szybki GKS Stoczniowiec dwukrotnie triumfował na dystansie 500 metrów. Na odcinku kilometra raz był najlepszy, a raz zajął drugie miejsce błysk łyżwy za Piotrem Michalskim. W pierwszej ósemce imprezy poza zwycięskim Nogalem uplasowało się jeszcze trzech innych zawodników naszego Klubu (4. Sebastian Kłosiński, 7. Marcin Bachanek, 8. Janek Świątek). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Odczucia są bardzo dobre, bo jakie mogą być kiedy udało się obronić tytuł mistrzowski z ubiegłego roku. Dziś dałem z siebie wszystko, a wysoko forma startowa nie zawiodła i pozwoliła wygrać te mistrzostwa – powiedział zaraz po ostatnim starcie Artur Nogal.

To trzecie łyżwiarskie mistrzostwa Polski w ostatnich tygodniach. Pod koniec października odbyły się mistrzostwa Polski na dystansach, a z kolei w poprzedni weekend zawodnicy rywalizowali w wieloboju. Gwiazdą obydwu imprez był łyżwiarz Stoczniowca Szymon Palka. Jeśli dołożymy do tego sukces Artura Nogala, to bez wątpienia mamy do czynienia z supremacją zawodników naszego Klubu w Polsce.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIELOBÓJ SPRINTERSKI - MĘŻCZYŹNI

1. Artur Nogal 142.040
2. Damian Żurek 142.570
3. Piotr Michalski 142.655

500 M MĘŻCZYZN

1. Artur Nogal 35.51
2. Damian Żurek 35.88
3. Piotr Michalski 35.90

1000 M MĘŻCZYZN

1. Artur Nogal 1:11.23
2. Damian Żurek 1:11.33
3. Piotr Michalski 1:11.54

500 M MĘŻCZYZN

1. Artur Nogal 35.38
2. Damian Żurek 35.39
3. Piotr Michalski 35.67

1000 M MĘŻCZYZN

1. Piotr Michalski 1:10.63
2. Artur Nogal 1:11.07
3. Damian Żurek 1:11.27

 


Ważne
W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana do 31 stycznia 2021 roku. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

HOKEIŚCI STOCZNIOWCA W KRAJOWEJ ELICIE

Wszystko za sprawą Gdańskiego Klubu Hokejowego Spółka Akcyjna. Zawiązany został 26 czerwca 2020 roku,  dokładnie w 50. rocznicę powstania Robotniczego Klubu Sportowego Stoczniowiec. Drużyna seniorów GKH SA występuje w Polskiej Hokej Lidze, najwyższej klasie rozgrywkowej  w Polsce.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po