Aktualności

Sukcesy Ryszarda Białkowskiego w Mistrzostwach Polski Masters

2020-09-30 18:49:51

Znany z nietypowej pasji trener łyżwiarzy szybkich Stoczniowca z toru długiego znów z workiem medali. Trener Ryszard Białkowski znakomicie spisał się w mistrzostwach kraju w kajakarstwie klasycznym w Wałczu oraz maratonie kajakarskim w Sztumie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na torze Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu Ryszard Białkowski wywalczył 2 medale złote (K-4 w na 200m i 1000m), 1 krążek złoty w mikście (K-4 na 200m), 1 srebrny w mikście (K-4 na 1000m) oraz brązowy medal w jedynkach na 200 metrów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Nie ukrywam, że z tego ostatniego rezultatu jestem najbardziej zadowolony. Jest to mój pierwszy medal w jedynkach na tym dystansie. Do tego w konkurencji udział wzięło aż 18 kajakarzy, w tym wielu byłych reprezentantów Polski.  Udało mi się ich wszystkich zostawić w pobitym polu - cieszył się Białkowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konsekwencja, siła i hart ducha dały o sobie znać podczas startu w mistrzostwach kraju masters w maratonie kajakarskim. Ryszard Białkowski dystans 16 km  pokonał jako trzeci zawodnik kategorii wiekowej 60 plus.

 


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po