Aktualności

Sukcesy Ryszarda Białkowskiego w Mistrzostwach Polski Masters

2020-09-30 18:49:51

Znany z nietypowej pasji trener łyżwiarzy szybkich Stoczniowca z toru długiego znów z workiem medali. Trener Ryszard Białkowski znakomicie spisał się w mistrzostwach kraju w kajakarstwie klasycznym w Wałczu oraz maratonie kajakarskim w Sztumie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na torze Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu Ryszard Białkowski wywalczył 2 medale złote (K-4 w na 200m i 1000m), 1 krążek złoty w mikście (K-4 na 200m), 1 srebrny w mikście (K-4 na 1000m) oraz brązowy medal w jedynkach na 200 metrów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Nie ukrywam, że z tego ostatniego rezultatu jestem najbardziej zadowolony. Jest to mój pierwszy medal w jedynkach na tym dystansie. Do tego w konkurencji udział wzięło aż 18 kajakarzy, w tym wielu byłych reprezentantów Polski.  Udało mi się ich wszystkich zostawić w pobitym polu - cieszył się Białkowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konsekwencja, siła i hart ducha dały o sobie znać podczas startu w mistrzostwach kraju masters w maratonie kajakarskim. Ryszard Białkowski dystans 16 km  pokonał jako trzeci zawodnik kategorii wiekowej 60 plus.

 


Ważne
OGRANICZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH W HALI OLIVIA

Zakaz uprawiania sportu amatorskiego oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży to nowe obostrzenia związane z twardym lockdownem w Polsce. Zasady weszły w życie 27 marca i obowiązywać będą przynajmniej do 9 kwietnia. Obiekty sportowe, w tym m.in. Hala Olivia, dostępne będą wyłącznie dla reprezentantów kraju oraz sportowców profesjonalnych. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana i na razie nie wiadomo kiedy będzie można wrócić na lód. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po