Aktualności

Stoczniowy duet w półfinale MP

2021-06-24 10:28:16

Miłosz Sandach i Bartek Cudnik trzecią parą na Pomorzu w kategorii młodzików w siatkówce plażowej. Zawodnicy Stoczniowca w półfinale przegrali z Gdyńską Akademią Siatkówki, ale w decydującej o awansie rozgrywce ograli siatkarzy Trefla Gdańsk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biało-niebiescy zapewnili sobie udział w półfinale mistrzostw kraju. Impreza odbędzie się w Kołobrzegu między 6 a 7 lipca. Poza młodymi gdańszczanami nad Bałtykiem zobaczymy również duet Gdyńskiej Akademii Siatkówki, z którymi Sandach i Cudnik w półfinale wojewódzkich zmagań przegrali 1:2. Zabraknie reprezentantów Trefla Gdańsk, których z kolei Stoczniowcy zwyciężyli 2:1, eliminając tym samym z dalszych gier.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Warto zwrócić uwagę, że w ostatnim czasie to kolejny sukces naszych siatkarzy w plażowej odmianie dyscypliny. Trzy tygodnie temu Konrad Bobrycki i Dawid Peta awansowali do finału juniorskich mistrzostw Polski. Pary Stoczniowca na tym etapie rozgrywek nie było od 10 lat - podkreślił Bartosz Szczypczyk, trener Stoczniowców (na zdjęciu powyżej).

 


Ważne
ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe ruszą już w najbliższy weekend, w sobotę 18 września i odbywać się będą małej Hali Olivia. Lekcje łyżwiarstwa z kolei prowadzone będą w dużej Hali, ale ich start zaplanowano na 09 października br.

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po